Wyzwania zakładów produkcyjnych

Zakłady produkcyjne na całym świecie stoją przed wyzwaniem digitalnej transformacji. Postęp technologiczny i rozwój Internetu rzeczy sprawiają, że procesy produkcyjne muszą być coraz bardziej zautomatyzowane i zoptymalizowane, aby zapewnić efektywność i konkurencyjność na rynku.

W tym kontekście kluczowe jest wykorzystanie zaawansowanych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, Big Data, robotyka i IoT, w celu poprawy jakości, zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów produkcji.

DBR77
DBR77

Digitalna transformacja

Digitalna transformacja nie polega tylko na wdrożeniu nowych technologii, ale także na zmianie sposobu myślenia o procesach produkcyjnych oraz na reorganizacji pracy ludzi. Wprowadzenie koncepcji Industry 4.0 wymaga zaangażowania całego przedsiębiorstwa oraz zdolności adaptacji i innowacji.

Wyzwania związane z digitalną transformacją dotyczą nie tylko zakładów produkcyjnych, ale całego łańcucha wartości, od dostawców do klientów. Jednocześnie daje to przedsiębiorstwom możliwość osiągnięcia większej efektywności i lepszego wykorzystania zasobów w celu zapewnienia trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku.

DBR77

Korzyści z pracy z platformą DBR77

Pomiar Digitalizacji

Wsparcie w każdym kroku transformacji

Platforma DBR77 oferuje wszystkie narzędzia niezbędne do zaplanowania oraz przeprowadzenia kompletnej transformacji cyfrowej zakładu.

Plan transformacji

Wszystko oparte na danych

Platforma DBR77 zapewnia pełne środowisko zbierania, analizy oraz wykorzystania danych o procesach produkcyjnych.

Przewagi strategiczne

Wszystkie roboty w jednym miejscu

Dzięki platformie DBR77 możesz zaplanować automatyzację oraz robotyzację swojego zakładu z wykorzystaniem robotów wszystkich globalnych dostawców.

Wyjątkowość rozwiązania DBR77

Studio 3D

Sercem platformy DBR77 jest Studio 3D, które pozwala na szybkie oraz łatwe odwzorowanie stanowiska, linii bądź zakładu punkcyjnego.

Bliźniak cyfrowy

Wykorzystanie bliźniaka cyfrowego DBR77 zwiększa efektywność procesów średnio o 20%

Rozwiązanie technologiczne

Na platformie robotów znajdziesz rozwiązanie technologiczne odpowiedznie dla twoich potrzeb bez względu jak nietypowe ono jest.

Zaloguj się na platformę DBR77

DBR77

Kroki na drodze
transformacji digitalnej

Stwórz plan transformacji digitalnej

Transformacja digitalna to zmiana organizacji i ludzi a nie zakup technologii. Zaplanuj i przeprowadź transformację cyfrową zgodnie z mapą rozwoju cyfrowego wg modelu DBR77. Stosowane przez nas rozwiązanie jest jedynym na rynku kompletnym planem prowadzącym do uzyskania trwałej przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa.

DBR77 All Robots One Place

Wykorzystaj dane o swoim zakładzie

Zbieranie, archiwizacja, walidacja oraz wykorzystanie dużych zbiorów danych opisujących procesy realizowane w zakładzie to początek Big Data zakładów produkcyjnych. Metoda DBR77 pozwala na opomiarowanie oraz zrozumienie działania wszelkich działań realizowanych na terenie zakładu które mają wpływ na efektywność i skuteczność działania.

Podnoś efektywność

Podnoś efektywność procesów

Digitalizacja procesów produkcyjnych to przede wszystkim efektywne ich wykorzystanie na bazie dostępnych o nich danych. Aby podejmować prawidłowe decyzje wykorzystaj bliźniaka cyfrowego DBR77, który pozwala na pełną symulacje projektowanych oraz realizowanych na terenie zakładu procesów. Algorytmy AI pozwalają na wsparcie procesów decyzyjnych w warunkach dużej zmienności warunków rynkowych.

DBR77 All Robots One Place

Zrobotyzuj i automatyzuj pracę

Ostatnim krokiem w procesie digitalizacji jest organiczne połączenie pracy ludzi z robotyzacją lub automatyzacją procesów. Wykorzystaj unikalny marketplace DBR77, aby zgromadzić pomysły specjalistów na temat sposobów zrobotyzowania lub zautomatyzowania Twojego wyzwania technologicznego. Po podjęciu decyzji, które rozwiązanie technologiczne będzie dla Twojego zakładu najlepsze, platforma dopasuje odpowiednią firmę integratorską.

DBR77
DBR77
DBR77

Skorzystaj z naszych narzędzi

Bliźniak cyfrowy

  • Możliwość symulacji dowolnego fragmentu i całości zakładu produkcyjnego
  • Symulacja dla optymalizacji organizacji procesów

Automatyzacja i robotyzacja

  • Wszystkie roboty dostępne dla twojego zakładu w jednym miejscu
  • Możliwość projektowania, kwotowania oraz zakupu dowolnego stanowiska robotycznego
  • Zrobotyzujesz swój zakład 20% taniej i 30% szybciej w tradycyjny sposób.

Big Data DBR77

  • Zbieranie danych o procesach z każdego typu obiektu,
  • Archiwizacja i danych w chmurze
  • Walidacja i naprawa danych

Baza wiedzy

Podcasty
Blog
Webinary
Tutoriale

Podcasty

W serii podcastów DBR77.com “Robosapiens” opowiadamy o tym jak roboty zmieniają świat ludzi. Odcinki nagrywane są w postaci rozmów z interesującymi osobami ze branży technologicznej.

Blog

Sprawdź najnowsze informacje z życia społeczności DBR77. Wszystkie najważniejsze wiadomości zebrane w jednym miejscu.

Webinary

Naszym celem jest budowanie społeczności wokół zagadnień związanych z robotyzacją, a dzielenie się wiedzą jest wpisane w nasze firmowe DNA. Obejrzyj materiały, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

Tutoriale

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób korzystać z Platformy DBR77, zobacz nasze tutoriale, które ułatwią Ci działanie.

Masz dodatkowe pytania?
Umów się na rozmowę!

Katarzyna Marszałkiewicz
DBR77
DBR77

Katarzyna Marszałkiewicz
Business Development Manager

Katarzyna Marszałkiewicz

Agata Zaguła
Business Development Manager

DBR77