NCBR

Dostawca Technologii

Z każdym rokiem rynek B2B staje się coraz bardziej zdominowany przez cyfrowe kanały sprzedaży. Dla dostawców technologii, którzy chcą skutecznie dotrzeć do klientów nowej generacji, nie ma już miejsca na tradycyjne metody sprzedaży. Właśnie dlatego powstają nowe kanały sprzedaży e-commerce B2B, które pozwalają na łatwe i szybkie nawiązanie kontaktu z klientami oraz sprzedaż swoich rozwiązań technologicznych online.

Dostawcy technologii, którzy zdecydują się na obecność w kanałach e-commerce B2B, takich jak platforma DBR77 zyskają szereg korzyści. Przede wszystkim będą mieli łatwy i szybki dostęp do szerokiej bazy potencjalnych klientów, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii. Ponadto, dzięki sprzedaży online, będą w stanie zmniejszyć koszty związane z tradycyjnymi metodami sprzedaży, takimi jak spotkania handlowe czy targi branżowe.

DBR77

Nowe formy edukacji i prezentacji jako elementu sprzedaży

Platforma DBR77 to miejsce przeznaczone dla firm integratorskich oraz dostawców technologii, poszukujących klientów gotowych do podjęcia działań związanych z robotyzacją oraz automatyzacją procesów wytwórczych oraz logistycznych w swoich zakładach.
Dzięki platformie DBR77 zakład produkcyjny jest w stanie przejść całą ścieżkę transformacji cyfrowe od zaplanowania transformacji, przez wprowadzenie systemów pomiarowych, optymalizacje procesów za pomocą bliźniaka cyfrowego aż po wdrożenie automatyzacji i robotyzacji. Wszystko to online przy wsparciu środowiska projektowego 3D oraz technologii VR i AR.

Korzyści z pracy na platformie

Pomiar Digitalizacji

Zdobądź klientów

Dostawcy technologii, którzy korzystają z DBR77, mają łatwy dostęp do klientów z branży produkcyjnej oraz firm integratorskich funkcjonujących w różnych branżach. Przedstawienie waszej technologii w naszym aktywnym środowisku 3D pomaga zrozumieć możliwości waszej technologii i sprawdzenia jej efektywności w bliźniaku cyfrowym.

Plan transformacji

B2B e-commerce  

DBR77 wprowadza dostawców technologii do dynamicznie rosnącego świata e-commerce w przemyśle, zapewniając dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak analiza  efektywności Twojej technologii na lini klienta, analiza danych, symulacja procesów w 3D oraz VR+AR, które stanowią najnowsze trendy w branży. 

Przewagi strategiczne

Oszczędź czas i pieniądze

Platforma DBR77 umożliwia przeprowadzanie spotkań i prezentacji online, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów związanych z tradycyjnymi metodami sprzedaży.  Poprzez analizy na platformie pomagamy Ci skoncentrować się na klientach i integratorach faktycznie zainteresowanych Twoją technologią.

Wyjątkowość platformy DBR77

Sercem platformy DBR77 jest Studio 3D, które pozwala na szybkie oraz łatwe odwzorowanie stanowiska, linii bądź zakładu punkcyjnego także w VR i AR.

Ogromna baza klientów oraz integratorów w jednym miejscu. Dzięki platformie DBR77 dostawcy mogą szybko edukować i promować o swoich produktach.

Platforma DBR77 to jedyne miejsce w świcie wirtualnym gdzie można zaprojektować, wykonać oraz zoptymalizować środowisko produkcyjne.

Zaloguj się na platformę DBR77

DBR77

Dostawcy mogą brać udział w transformacji digitalnej klienta w następujący sposób

Plan transformacji digitalnej

Platforma DBR77 opracowała metodę budowy mapy rozwoju cyfrowego, która pomaga firmom produkcyjnym w planowaniu i wdrażaniu transformacji cyfrowej. Każda mapa zawiera listę inicjatyw zmiany organizacyjnej. Zapraszamy do współpracy – w ramach budowy planowania strategicznego promujemy rozwiązania naszych partnerów. Dołącz do nas i pomóż w edukacji technologicznej rynku.

DBR77 All Robots One Place
Bliźniak cyfrowy

Bliźniak cyfrowy

Bliźniak cyfrowy DBR77 to kompleksowa reprezentacja obiektów i procesów w zakładach produkcyjnych, umożliwiająca symulację i optymalizację organizacji procesów. Dzięki 3D, technologia produkcji może być prezentowane w różnych formach – zarówno na komputerze, jak i w VR i AR. To idealne narzędzie do prezentacji rozwiązań technologicznych w wirtualnym środowisku produkcyjnym. Zostając naszym partnerem jako dostawca technologii twoje produkty będą dostępne wszystkim zakładom produkcyjnym na naszej platformie.  Będą mogli twoje produkty zobaczyć, sprawdzić ich działanie oraz efekt jaki przynoszą, a na życzenie znaleźć integratora który w danym regionie będzie potrafił rozwiązanie wdrożyć. 

Big Data zakładu produkcyjnego

Technologia Big Data DBR77 została opracowana w celu zbierania danych dotyczących procesów w zakładach produkcyjnych i logistycznych. Dzięki naszej technologii dostawcy technologii mają możliwość gromadzenia informacji o wykorzystaniu swoich rozwiązań w realnych warunkach produkcyjnych, oceny efektywności swoich produktów oraz zrozumienia konkretnych potrzeb klientów. Dzięki dostępowi do tych danych, możliwe jest doskonalenie jakości i użyteczności technologii, a także ukierunkowany rozwój oferowanych rozwiązań, zgodnie z dynamicznymi wymaganiami rynku. 

DBR77 All Robots One Place

Marketplace – automatyka i robotyka

Rynek B2B coraz bardziej skłania się w stronę cyfrowych kanałów sprzedaży, a platformy e-commerce B2B, takie jak marketplace na platformie DBR77, stanowią idealną formę sprzedaży dla dostawców technologii. Dzięki temu narzędziu, dostawcy mogą szybko i łatwo dotrzeć do szerokiej bazy klientów, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie robotyzacji i automatyzacji procesów w swoich zakładach.

DBR77
DBR77

Skorzystaj z naszych narzędzi

Big Data DBR77

  • Zbieranie danych o procesach z każdego typu obiektu na terenie zakładu,
  • Dane o procesach dostępne są w dowolnej formie online

Bliźniak cyfrowy

  • Prezentacja technologii w środowisku wirtualnego zakładu produktów
  • Możliwość wizualizacji produktu w środowisku VR (Virtual Reality) oraz  AR (Augmented Reality)
  • Możliowść analizy efektów danej technologii na planowaną lub istniejącą linię produkcyjną.

Automatyzacja i robotyzacja

  • Dostęp do wyzwań technologicznych szerokiego grona klientów
  • Możliwość dotarcia do szerokiej gamy integratorów technologii
  • Możliwość pracy w zespołach z dostawcami i podwykonawcami nad koncepcja oraz ofertą

Baza wiedzy

Podcasty

W serii podcastów DBR77.com “Robosapiens” opowiadamy o tym jak roboty zmieniają świat ludzi. Odcinki nagrywane są w postaci rozmów z interesującymi osobami ze branży technologicznej.

Blog

Sprawdź najnowsze informacje z życia społeczności DBR77. Wszystkie najważniejsze wiadomości zebrane w jednym miejscu.

Webinary

Naszym celem jest budowanie społeczności wokół zagadnień związanych z robotyzacją, a dzielenie się wiedzą jest wpisane w nasze firmowe DNA. Obejrzyj materiały, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

Tutoriale

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób korzystać z Platformy DBR77, zobacz nasze tutoriale, które ułatwią Ci działanie.

Masz dodatkowe pytania?
Umów się na rozmowę!

Katarzyna Marszałkiewicz
DBR77
DBR77

Katarzyna Marszałkiewicz
Country Commercial Manager

Katarzyna Marszałkiewicz

Dorota Drzewiecka
Business Development Manager

DBR77