Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

O nas

Witaj w DBR77 – Amazonie świata robotów przemysłowych

Wizja

Marzymy o tym by być globalną spółką techonlogiczną, przeprowadzającą firmy produkcyjne w świat cyfrowy, tak aby nasi klienci uzyskali trwałą przewagę konkurencyjną na rynku

Misja

Nasza misja to stworzenie środowiska, w którym ludzie wykonują pracę, która daje im satysfakcję, a przedsiębiorstwa odnoszą sukcesy na rynku. Wspieramy ludzi w procesie transformacji cyfrowej

DBR77

Platforma robotów DBR77

Platforma DBR77 to miejsce, gdzie spotykają się Inwestorzy (zakłady produkcyjne) oraz Integratorzy (firmy wdrażające roboty).

Zadaniem Platformy jest sprawić, aby Inwestor otrzymał robota optymalnego dla swoich potrzeb w sposób szybki i efektywny.

Na Platformie DBR77 możliwe jest zaprojektowanie rozwiązań z wykorzystaniem robotów wszystkich dostępnych dostawców robotów w regionie.

Pomiar Digitalizacji

Wiarygodny

Każdy z nas dba o to, aby nasze słowa i czyny potwierdzały, że jesteśmy wiarygodnym Partnerem, który realizuje przyjęte na siebie zobowiązania. Zawsze dotrzymujemy złożonej obietnicy.

Plan transformacji

Odważny

Nie boimy się podważać jakichkolwiek założeń oraz praw. Odważnie i otwarcie rzucamy wyzwania zarówno sobie jak i innym. Ufamy, że eksperymentowanie przynosi ostatecznie najlepsze rezultaty.

Przewagi strategiczne

Głodny rozwoju

Nigdy nie przestajemy się doskonalić i rozwijać. Każde działanie i decyzja opiera się na danych i faktach. Kolejne wyzwania są dla nas szansą aby zdobywać kolejne kompetencje.