NCBR

Poznaj Nasz zespół

DBR77
DBR77
Piotr Wiśniewski
DBR77
DBR77

dr Piotr Wiśniewski

CEO

Współtwórca Platformy Robotów DBR77. Absolwent Harvard Business School. Wykładowca i ekspert w ICAN Institute. Przez wiele lat zarządzał zakładami produkującymi komponenty samochodowe. Dziś jest dumny, ponieważ jego doświadczenia pomagają w realizacji projektu, którego celem jest demokratyzacja robotyzacji. Czas digitalnej rewolucji zmienił już wiele branż. Teraz nadszedł czas na robotyzację procesów produkcyjnych.

Paweł Kaliński
DBR77
DBR77

Paweł Kaliński

CLO

Współtwórca Platformy Robotów DBR77. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego, bieżącej obsługi spółek kapitałowych oraz prowadzenia negocjacji prawno-finansowych. Obecnie zajmuje się doradzaniem klientom na polu obsługi prawnej w obszarze realizacji kompleksowych projektów finansowanych z dotacji unijnych.

Aleksandra Markiewicz
DBR77
DBR77

Aleksandra Markiewicz

CPO

Na Platformie Robotów DBR77 odpowiada za kompleksowe zarządzanie procesami IT na każdym etapie. Wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu różnorodnych projektów oraz umiejętność zarządzania wieloma zespołami spowodowało, każdy proces na Platformie Robotów DBR77 odbywa się zgodnie z założeniami.

DBR77
DBR77