Poznaj Nasz zespół

DBR77
DBR77
Piotr Wiśniewski
DBR77
DBR77

dr Piotr Wiśniewski

CEO

Współtwórca Platformy Robotów DBR77. Absolwent Harvard Business School. Wykładowca i ekspert w ICAN Institute. Przez wiele lat zarządzał zakładami produkującymi komponenty samochodowe. Dziś jest dumny, ponieważ jego doświadczenia pomagają w realizacji projektu, którego celem jest demokratyzacja robotyzacji. Czas digitalnej rewolucji zmienił już wiele branż. Teraz nadszedł czas na robotyzację procesów produkcyjnych.

Agata Zaguła
DBR77
DBR77

Agata Zaguła

Business Development Manager

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku fizyka techniczna. W DBR77 kieruje projektami automatyzacji i robotyzacji stanowisk w firmach przemysłowych. Wraz ze swoim zespołem dba o rozwój Inwestorów oraz Integratorów na Platformie Robotów DBR77. Kierownik programu Top Integrator.

Nina Różańska
DBR77
DBR77

Nina Różańska

Business Manager

Z Platformą Robotów DBR77 związana od samego początku. Odpowiada za rozwój relacji z dostawcami i Partnerami, opartych na długoterminowej współpracy, która jak sama mówi, jest kluczem do sukcesu. Dzięki niej, na Platformie dajemy dostęp do wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych.

Paweł Kaliński
DBR77
DBR77

Paweł Kaliński

CLO

Współtwórca Platformy Robotów DBR77. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego, bieżącej obsługi spółek kapitałowych oraz prowadzenia negocjacji prawno-finansowych. Obecnie zajmuje się doradzaniem klientom na polu obsługi prawnej w obszarze realizacji kompleksowych projektów finansowanych z dotacji unijnych.

Mateusz Kamiński
DBR77
DBR77

Mateusz Kamiński

Lead 3D Studio Developer

Lider Studia 3D. Odpowiada za wyszukiwanie i wdrażanie rozwiązań pozwalających na pełną optymalizację procesów związanych z projektowaniem na Platformie Robotów DBR77. Pasjonat nowych technologii, a w szczególności pracy w środowisku VR i AR. Realizuje koncepcje i wdrożenia bliźniaków cyfrowych oraz showroomów.

Aleksandra Markiewicz
DBR77
DBR77

Aleksandra Markiewicz

IT Manager

Na Platformie Robotów DBR77 odpowiada za kompleksowe zarządzanie procesami IT na każdym etapie. Wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu różnorodnych projektów oraz umiejętność zarządzania wieloma zespołami spowodowało, każdy proces na Platformie Robotów DBR77 odbywa się zgodnie z założeniami.

DBR77
DBR77
DBR77