NCBR

Integrator technologii

Motorem digitalizacji jest integrator technologii

Zapraszamy do platformy DBR77 – idealnego miejsca dla firm integrujących technologie automatyzacji i robotyzacji w zakładach produkcyjnych i centrach logistycznych. Dzięki naszej platformie możesz skutecznie dotrzeć do integratorów i skoncentrować się na bezpośrednim zwrocie tej reklamy do właściwej grupy odbiorców.

Platforma DBR77 oferuje niezrównane możliwości dla Integratorów. Znajdź solidnych klientów oraz rentowne projekty do realizacji. Nasza platforma umożliwia skuteczne promowanie usług i technologii, budowanie relacji z potencjalnymi klientami oraz rozwijanie swojego portfolio projektów. Ponadto, dostarczamy wygodne narzędzia do wizualizacji koncepcji technologicznych, oceny efektywności finansowej automatyzacji oraz zarządzania projektem.

Przyłącz się do naszej społeczności Integratorów już teraz i odkryj nowe możliwości rozwoju i sukcesu.

Integrator technologii
DBR77

Zostań partnerem platformy DBR77

Platforma DBR77 to miejsce przeznaczone dla firm integratorskich oraz dostawców technologii, poszukujących klientów gotowych do podjęcia działań związanych z robotyzacją oraz automatyzacją procesów wytwórczych oraz logistycznych w swoich zakładach.

To właśnie tu w środowisku wirtualnym DBR77 Integratorzy mogą pozyskać zlecenia na realizacje wdrożeń swoich produktów od klientów gotowych do transformacji digitalnej swoich procesów. Naszym celem jest sprawić aby firmy integratorskie mogły skupić się na tym co jest ich misja i celem to jest Integracji nowoczesnych technologii automatyki i robotyki.

Korzyści z pracy z platformą DBR77

Pomiar Digitalizacji

Dostępność klientów

Integratorzy technologii, którzy korzystają z DBR77, mają łatwy dostęp do klientów z branży produkcyjnej poszukujących rozwiązań w zakresie automatyzacji i robotyzacji.

Plan transformacji

Efektywność pracy

Dostępne na platformie funkcje takie jak analiza danych, symulacja procesów w 3D, VR+AR i algorytmy AI pomagają w planowaniu i wdrażaniu projektów związanych z automatyzacją i robotyzacją, co zwiększa efektywność pracy.

Przewagi strategiczne

Wykonalność projektu

Praca na platformie DBR77 umożliwia Ci precyzyjną ocenę rentowności projektu inwestycyjnego dla klienta, pozwalając równocześnie potwierdzić jego wykonalność, atrakcyjność i odpowiedniość oferowanej przez Ciebie ceny. 

Wyjątkowość platformy DBR77

Studio 3D

Sercem platformy DBR77 jest Studio 3D, które pozwala na szybkie oraz łatwe odwzorowanie stanowiska, linii bądź zakładu punkcyjnego.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe, które integrator znajduje na platformie są zweryfikowane, a klienci gotowi do realizacji.

Analiza finansowa

Przygotowując rozwiązanie technologiczne i ofertę Integrator zna wyniki analizy finansowej rozwiązania dla klienta.

Zaloguj się na platformę DBR77

DBR77

Jak integratorzy mogą brać udział w
transformacji digitalnej klienta

Plan transformacji digitalnej

Platforma DBR77 opracowała metodę budowy mapy rozwoju cyfrowego, która pomaga firmom produkcyjnym w planowaniu i wdrażaniu transformacji cyfrowej. Każda mapa zawiera listę inicjatyw zmiany organizacyjnej. Zapraszamy do współpracy – w ramach budowy planowania strategicznego promujemy rozwiązania naszych partnerów. Dołącz do nas i pomóż w edukacji technologicznej rynku.

DBR77 All Robots One Place

Big Data zakładu produkcyjnego

Technologia Big Data DBR77 została stworzona w celu zbierania informacji o procesach realizowanych w zakładach produkcyjnych i logistycznych. Dzięki pomiarom przeprowadzanym przez DBR77, integratorzy technologii mogą lepiej zrozumieć procesy swoich klientów i monitorować działanie dostarczanych rozwiązań fizycznych. Nasza technologia umożliwia zdalne monitorowanie pracy różnego rodzaju maszyn i urządzeń.

Bliźniak cyfrowy

Bliźniak cyfrowy

Bliźniak cyfrowy DBR77 to kompleksowa reprezentacja obiektów i procesów w zakładach produkcyjnych, umożliwiająca symulację i optymalizację organizacji procesów. Dzięki 3D, proponowane rozwiązania mogą być prezentowane w różnych formach – zarówno na komputerze, jak i w VR i AR. To idealne narzędzie do projektowania i wdrażania pomysłów, które poprawią efektywność procesów produkcyjnych.

DBR77 All Robots One Place

Marketplace automatyka i robotyka

Nie ma lepszego sposobu na pozyskanie intratnych zleceń dla Integratorów Technologii niż marketplace platformy DBR77. Dzięki nam każdy integrator może pozyskać rentowne zlecenie zgodnie ze swoją specjalizacją oraz geograficznym zasięgiem działania. Wyzwania zgłaszane na platformie są zweryfikowane, jednocześnie w trakcie projektowania i ofertowania rozwiązań możliwa jest ocena sensowności proponowanego rozwiązania.

DBR77
DBR77
DBR77

Skorzystaj z naszych narzędzi

Big Data DBR77

 • Zbieranie danych o procesach z każdego typu obiektu na terenie zakładu,
 • Dane o procesach dostępne są w dowolnej formie online
 • Walidacja i naprawa danych
 • Algorytm predykcji zdarzeń nietypowych

Bliźniak cyfrowy

 • Możliwość symulacji dowolnego fragmentu lub całości zakładu produkcyjnego
 • Ułatwiona prezentacja koncepcji inwestycji w środowisku 3D, również w formacie VR i AR
 • Symulacja dla sprawdzenia efektywności proponowanego rozwiązania oraz dalszej  optymalizacji procesów produkcyjnych

Automatyzacja i robotyzacja

 • Dostęp do wyzwań technologicznych szerokiego grona klientów
 • Możliwość szybkiego postępowania ofertowego z klientem
 • Możliwość pracy w zespołach z dostawcami i podwykonawcami nad koncepcja oraz ofertą
 • Natychmiastowa analiza operacyjna i finansowa ofert dla klientów

Baza wiedzy

Podcasty

W serii podcastów DBR77.com “Robosapiens” opowiadamy o tym jak roboty zmieniają świat ludzi. Odcinki nagrywane są w postaci rozmów z interesującymi osobami ze branży technologicznej.

Blog

Sprawdź najnowsze informacje z życia społeczności DBR77. Wszystkie najważniejsze wiadomości zebrane w jednym miejscu.

Webinary

Naszym celem jest budowanie społeczności wokół zagadnień związanych z robotyzacją, a dzielenie się wiedzą jest wpisane w nasze firmowe DNA. Obejrzyj materiały, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

Tutoriale

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób korzystać z Platformy DBR77, zobacz nasze tutoriale, które ułatwią Ci działanie.

Masz dodatkowe pytania?
Umów się na rozmowę z działem obsługującym integratorów!

Katarzyna Marszałkiewicz
DBR77

Katarzyna Marszałkiewicz
Country Commercial Manager

DBR77
Nina Różańska
DBR77

Kamil Kuczek
Business Development Manager

Agata Zaguła
DBR77

Dorota Drzewiecka
Business Development Manager