NCBR

Media & Brand kit

Platforma Robotów DBR77 to zupełnie nowy rodzaj usługi na rynku. Z tego powodu aspekt edukacji i budowania świadomości rynkowej jest dla Nas szczególnie ważny. Jeżeli zainteresował Cię temat Platformy Robotów albo szeroko pojęty temat digitalizacji podejmowany przez DBR77, zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na Nasz temat.

DBR77
Media & Brand kit
Piotr Wiśniewski
DBR77
DBR77

O założycielu Piotr Wiśniewski

Ekspert zarządzania i automatyzacji procesów w przedsiębiorstwach. Dyrektor zarządzający Grupy DB77 z ponad 10- letnim doświadczeniem w zarządzaniu międzynarodowymi przedsiębiorstwami. Absolwent Harvard Business School. Doktor nauk o zarządzaniu.

Od 2016 roku rozwija grupę Spółek DB77, która zajmuje się optymalizacją procesów w organizacjach produkcyjnych oraz usługowych, a także robotyzacją produkcji. Założyciel pierwszej na świecie Platformy robotów DBR77.com, której celem jest wspieranie robotyzacji oraz automatyzacja produkcji w przedsiębiorstwach. Przez pięć lat pełnił rolę CEO Maflow Group – międzynarodowej firmy z branży automotive, gdzie był odpowiedzialny za globalną strategię i działania operacyjne, finansowe i sprzedażowe. Za przeprowadzoną z sukcesem restrukturyzację firmy Piotr zdobył nagrodę TOP Manager Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego.

O firmie

Platforma Robotów DBR77.com to innowacyjne rozwiązanie na skalę światową – nigdzie indziej nie istnieje wirtualna przestrzeń, która umożliwia firmom produkcyjnym zaprojektowanie stanowiska pracy wykorzystując narzędzia 3D i dobór robota zgodnie z ich potrzebami w oparciu o analizę finansową i operacyjną stanowiska. Platforma DBR77 to połączenie dwóch modeli biznesowych – formuły marketplace oraz SaaS. Zapewnia szeroki i powszechny dostęp do informacji na temat robotyzacji. Platforma łączy firmy produkcyjne, wymagające robotyzacji i automatyzacji (Inwestorów) z podmiotami, które dostarczają i integrują systemy robotyczne (Integratorami). Praca na Platformie odbywa się zdalnie, w autorskim środowisku Studia 3D, które wykorzystuje technologię zarezerwowaną dotychczas wyłącznie dla gier komputerowych.

DBR77

Brand kit

Zależy nam, aby tworzone o Platformie Robotów DBR77 materiały informacyjne miały także dobrą jakość graficzną. W materiałach na nasz temat proponujemy wykorzystywać udostępnione przez nas grafiki.

DBR77

Masz dodatkowe pytania?
Umów się na rozmowę!

Nina Różańska
DBR77
DBR77

Katarzyna Szwarocka
Chief Marketing Officer