Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

Jak co roku zapraszamy na spotkanie z naszym zespółem ekspertów DBR77 podczas Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych w Nadarzynie.

 

Kiedy? 7-9 listopada 2022

 

Gdzie? Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie

 

Gdzie nas znajdziesz? Hala B, stoisko B2.17

 

Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku zespół DBR77 będzie aktywnie uczestniczył w wydarzeniu, prezentując swoje rozwiązania. 

 

W tym roku nasze działania skupiają się głównie na trzech obszarach: Marketpleace, bliźniak cyfrowy DBR77 oraz algorytmy AI. Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy pokaz wirtualnej fabryki, podczas którego każdy będzie miał możliwość zapoznania się z procesami, jakie zachodzą na produkcji.

 

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez zespół DBR77 jest możliwość poznania oraz porozmawiania z najlepszymi integratorami biorącymi udział w programie Top Integrator, którzy zaprezentują swoje najlepsze koncepcje oraz rozwiązania dla klientów.

 

Jeżeli szukasz sposobu na robotyzacją swojego zakładu przemysłowego bądź szukasz sposobu na digitalizację i automatyzację swojego przedsiębiorstwa, odwiedź nasze stoisko!

 

POBIERZ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ – BILET

 

Zakres branżowy tegorocznych targów obejmuje m.in: obróbkę metali, lakiernictwo, hydraulikę i pneumatykę, lasery 4.0, spawalnictwo, druk 3D, robotykę i automatykę, obróbkę drewna oraz strefę oprogramowania.

 

#bliźniakcyfrowy #digitaltwin #sztucznainteligencja #AI #przemysl #robotyzacja #DBR77 #roboty