NCBR

Forum MotoSolutions 2023: Liderzy branży w Polsce

W dniach 23-24 listopada odbędzie się 12. edycja Forum MotoSolutions 2023. Jest to jedna z największych konferencji dla przemysłu motoryzacyjnego w Polsce. W związku z tym, że jest organizowane przez AutomotiveSuppliers.pl, przyciąga uwagę liderów branży. W tym roku ponownie będzie gościć reprezentantów firmy DBR 77 Robotics.

Co ciekawego przyniesie nam 12. Forum MotoSolutions?

Organizatorzy zapewniają, że to nie tylko kolejne spotkanie, lecz prawdziwe święto przemysłu motoryzacyjnego. Liczby mówią same za siebie – 350 zgłoszonych uczestników, 112 wystawców, 280 prelegentów. Oczywto tylko niektóre ze statystyk, które potwierdzają rangę tego wydarzenia.

Format wydarzenia

Forum Moto Solutions 2023 obejmuje różnorodne formy udziału, w tym:

  • Prelekcje: doświadczeni menadżerowie i eksperci z największych firm motoryzacyjnych dzielą się swoimi najskuteczniejszymi praktykami i strategiami.
  • Wystawa: kilkadziesiąt stoisk wystawienniczych przedstawiających szeroką ofertę produkcyjną i usługową.
  • Networking: nieformalne spotkania i rozmowy, integrujące środowisko i przynoszące biznesowe korzyści.

Dla kogo jest to wydarzenie?

Przede wszystkim 12. Forum MotoSolutions jest adresowane do szerokiego grona specjalistów:

  • Prezesi i dyrektorzy zarządzający zakładami produkcyjnymi.
  • Kierownicy produkcji, logistyki, IT, jakości.
  • Menadżerowie decydujący o transformacji cyfrowej.
  • Osoby odpowiedzialne za działy zakupów.
  • Szefowie utrzymania ruchu.
  • Projekt menadżerowie.

Jak wygląda program Forum MotoSolutions?

Początkowo przysłuchamy się prezentacjom o stanie przemysłu motoryzacyjnego w Polsce oraz najnowszych inwestycjach. Dzień kończy się wieczornym bankietem i wręczeniem Nagród Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego. W końcu drugiego dnia, odbędą się debaty na temat zmian na rynku pracy. Zobaczymy też przykłady optymalizacji zużycia mediów w fabrykach oraz nowoczesne rozwiązania w dziedzinie energii. Oczywiście to tylko niektóre punkty planu wydarzenia.

Co mówią o forum praktycy branży?

Znakomicie atmosferę wydarzenia oddają opinie uczestników poprzednich edycji:

Marek Ryczko, Operations Manager BorgWarner Turbo Systems: „Doskonałe miejsce, aby śledzić to, co aktualnie dzieje się w polskiej motoryzacji, wymienić cenne doświadczenia z przedstawicielami innych firm.”

Sebastian Jarek, CEO HSV Moulded Foams Group NV: „Główne przewagi MotoSolutions nad innymi tego typu spotkaniami to prezentacje z aktualnymi informacjami o rynku motoryzacyjnym oraz idealne połączenie tematów biznesowych z technicznymi.”

Bartosz Mackford, General Manager, Magna Lighting Poland: „Wspaniałe wydarzenie po ponad 2 latach powróciło w pierwotnej wersji. Ogromna dawka zróżnicowanej wiedzy, bardzo interesujące panele tematyczne i wspaniali goście.”

Prelegenci i paneliści

Wśród prelegentów znajdują się przedstawiciele renomowanych firm, takich jak FCA Poland (Stellantis), Plastic Omnium, Toyota Motor Manufacturing Poland, czy Hyundai Motor Manufacturing Czech. Bez wątpienia to doskonała okazja, aby zyskać wiedzę z pierwszej ręki od liderów branży.

Wystawa

Co więcej, 12. Edycja Forum MotoSolutions towarzyszyć będzie wystawie, na której prezentowane będą produkty i usługi kilkudziesięciu wystawców. To doskonała szansa dla firm na promocję i zbudowanie świadomości marki wśród najważniejszych przedstawicieli przemysłu.

Nagrody Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego

Podczas Forum MotoSolutions zostaną wręczone Nagrody Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego. Wyróżnienia te są przyznawane firmom, które wpływają znacząco na rozwój przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

Organizator – AutomotiveSuppliers.pl

Firma AutomotiveSuppliers.pl działa od 2008 r. i ma 16-letnie doświadczenie jako firma analityczna i consultingowa, specjalizująca się w obszarze motoryzacji w Polsce. To wartości, takie jak dzielenie się wiedzą, wysoka jakość usług i profesjonalizm, kierują działania tej organizacji.

Podsumowanie

12. Edycja Forum MotoSolutions 2023 to nie tylko konferencja, to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów i inspirowania się najlepszymi praktykami w branży motoryzacyjnej. DBR77 serdecznie zaprasza do udziału w tym wydarzeniu, gdzie najlepsze praktyki stają się inspiracją dla przyszłości motoryzacji! Naszą firmę reprezentować będzie Katarzyna Marszałkiewicz i Bartłomiej Straszak.

23-24 listopada 2023 r.

DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Do zobaczenia w Krakowie!

Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.motosolutions.pl/

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach z branżą automotive?

Artykuły w aktualnościach:

https://dbr77.com/konferencja-top-automotive/

https://dbr77.com/founder-dbr77-w-radzie-programowej-klastra-branzy-automotive/

Data publikacji: 22 listopada 2023