NCBR

Konferencja TOP AUTOMOTIVE już za chwilę!

DBR 77 Robotics jest Partnerem Branżowym konferencji TOP AUTOMOTIVE, organizowana przez SQD Alliance Sp. z o.o. Odbędzie się od 13 do 15 września 2023 roku w Kielcach. Na naszym stoisku obecne będą Katarzyna Marszałkiewicz i Dorota Drzewiecka, które chętnie zaprezentują wszystkim odwiedzającym to wydarzenie nasze rozwiązania cyfrowe. Zaproszą też do rozmów o problemach i wyzwaniach zakładów produkcyjnych oraz o potencjale nowych technologii w odpowiedzi na nie.

Program Konferencji

Konferencja TOP AUTOMOTIVE będzie wydarzeniem pełnym wiedzy, nowości i inspiracji. Prelekcje skupią się na pytaniach o kierunki zmian w branży motoryzacyjnej. Przedstawiciele firm SA&AM, STELLANTIS i KIRCHHOFF Polska opowiedzą m.in o digitalizacji procesów jakościowych jako odpowiedzi na te zmiany, praktycznym wdrażaniu specyficznych wymagań czy nowościach w świecie jakości. Ponadto, uczestnicy wezmą udział w prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez ekspertów z SQD Alliance. Prelegenci omówią m.in. różne aspekty jakości technicznej i zarządzania projektem zgodnie z metodologią VDA MLA.

Drugiego dnia konferencji, 15 września, zapowiedziana jest debata z udziałem Dariusza Grzegorczyka z SQD Alliance i innymi ekspertami z firm Brose Sitech, LEAR, BorgWarner Poland, BURY, MAHLE Behr czy Dagma Bezpieczeństwo IT. Posłuchamy też wystąpień o cyberbezpieczeństwie, w tym o systemie zarządzania cyberbezpieczeństwem oraz skrzyżowaniu innowacji i ryzyka. Na zakończenie konferencji uczestnicy będą mieli okazję podsumować zdobytą wiedzę i wymienić się swoimi spostrzeżeniami.

Zapraszamy!

Konferencja TOP AUTOMOTIVE to wydarzenie, które tworzy doskonałe warunki do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń. Jeśli wybieracie się na to wydarzenie, to nie przegapcie możliwości odwiedzenia stoiska DBR 77 Robotics! Katarzyna Marszałkiewicz i Dorota Drzewiecka w imieniu DBR 77 Robotics, serdecznie zapraszają!

Jeśli nie zdążyłeś zarejestrować się na Konferencję TOP AUTOMOTIVE, ale chcesz porozmawiać o naszych rozwiązaniach dla branży motoryzacyjnej (w tym Drodze Rozwoju Digitalnego czy Bliźniaku Cyfrowym), umów się na rozmowę lub DEMO MEETING:

Konferencja TOP AUTOMOTIVE 2023:

Data: 13-15.09.2023 r.

Godzina: od 17:00

Lokalizacja: BINKOWSKI RESORT ****, Wojciecha Szczepaniaka 42, 25-043 Kielce

Wszystkie szczegóły na stronie Organizatora Konferencji SQD Alliance Sp. z o.o.: https://topautomotive.pl/

Data publikacji: 12 września 2023