NCBR

Dołącz do DBR77 na największych targach automatyki przemysłowej i robotyki – Warsaw Industry Automatica 2023

WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych – WARSAW INDUSTRY WEEK, które z dużym sukcesem, od 5 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo.

targi mają również na celu na celu skupienie wszystkich gałęzi branży automatyzacji i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

Podczas tej edycji organizatorzy usystematyzowali wystawców w dedykowanych strefach. Wydarzenie wzbogacone będzie różnego rodzaju szkoleniami i konferencjami.

Zapraszamy do stoiska DBR77

Spotkaj się z zespołem DBR77 aby porozmawiać o transformacji cyfrowej Twojego przedsiębiorstwa. Reprezentujesz zakład przemysłowy i szukasz sposobów na automatyzację lub robotyzację? A może jesteś na początku drogi i zastanawiasz się, którą drogą pójść, aby wprowadzić swój zakład na drogę Przemysłu 4.0?

A może jesteś Integratorem poszukającym Partnerów w procesie robotyzacji i automatyzacji lub Dostawcą, który szuka na skuteczne, nowoczesne kanały dotarcia do klienta?

Dołącz do stoiska Platformy DBR77 i porozmawiaj z naszymi ekspertami, którzy wskażą Ci właściwą drogę w zakresie współpracy.

Spotkajmy się!

Kiedy: 9 – 11.05.2023

Gdzie: Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie

Stoisko: B2.45

Odbierz darmowy bilet

Wypełnij formularz i dołącz do największego, biznesowego wydarzenia skupiającego firmy z branży automatyzacji.

REJESTRUJĘ SIĘ

Jeżeli chcesz umówić się z Nami wcześniej, nic prostszego!. Skontaktuj się z Nami. Na wydarzeniu będzie obecna Kasia i Agata – KONTAKT

Data publikacji: 4 kwietnia 2023