NCBR

Za nami trzy intensywne dni targowe podczas Warstaw Industry Week w Nadarzynie (7 -9 listopad 2022). Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność na naszym stoisku. Podczas targów zaprezentowaliśmy Państwu wirtualną fabrykę, gdzie po założeniu oculusów (VR), każdy mógł zapoznać się z procesami zachodzącymi w firmie produkcyjnej.

 

Te targi miały dla nas podwójnie ważne znaczenie.

 

Po pierwsze, chcieliśmy zakończyć ten intensywny rok klamrą podsumowującą nasze tegoroczne działania, w szczególności związane z oferowanym przez Platformę DBR77 produktem, jakim jest bliźniak cyfrowy.

 

Bliźniak cyfrowy jest na językach całego świata, nie tylko produkcyjnego, ale właściwie każdej dziedziny, w której przeniesienie procesów do świata wirtualnego pozwala usprawniać procesy. Dlatego też, Platforma DBR77 zaoferowała bliźniaka cyfrowego zaprojektowanego głównie dla branży produkcyjnej i logistycznej.

 

Poruszając się w obszarze nowych technologii dla produkcji wiemy, co możemy zaproponować, aby usprawnić procesy produkcyjne, a tym samym zwiększyć efektywność działań, zarówno pod kątem biznesowym jak i wydajnościowym.

 

Działając dotychczas w obszarze Platformy marketpleace B2B, która umożliwia połączenie Inwestora (przedsiębiorstwo szukającego sposobu na robotyzację) z Integratorem (firmą integrującą) zauważyliśmy powolną, acz niezwykle potrzebną zmianę dotychczasowego modelu działania. Dzięki naszej Platformie, Inwestor może rozmawiać i otrzymywać projekty na robotyzację swojego zakładu od nieograniczonej liczby firm, spośród których może wybrać te, które w sposób optymalny spełniają jego wymogi i oczekiwania. Dodatkowo, obydwie strony wspólnie pracują nad końcową koncepcją w naszym, autorskim narzędziu – Studio 3D, które pozwala na wizualizację projektu w 3D. Wirtualne modele wszystkich robotów oraz komponentów pozwalają na zobrazowanie efektu końcowego.

 

Niemniej, jako Platforma dostrzegamy zmieniający się w ogromnym tempie rynek oraz jego potrzeby. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, na początku br. zaproponowaliśmy Państwu rozwiązanie, które rewolucjonizuje podejście do procesów produkcyjnych – bliźniaka cyfrowego, wspartego również algorytmami AI. O naszych produktach można więcej dowiedzieć się tutaj – bliźniak cyfrowy, algorytmy AI.

 

Po drugie – pierwszy raz gościliśmy na naszym stoisku uczestników Programu Top Integrator, którzy zaprezentowali uczestnikom targów m.in. rozwiązania, jakie wdrożyli u swoich klientów z udziałem Platformy DBR77. Pierwszy raz strony transakcji (Inwestor – Integrator), dotychczas współpracujący ze sobą za pośrednictwem Platformy, spotkali się na żywo podczas targów.

 

Podsumowując – tegoroczne aktywności zespołu DBR77 były głównie skoncentrowane na bliźniaku cyfrowym. Przez kilka ostatnich miesięcy, podobnie, jak w Nadarzynie na Warsaw Industry Week mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu cały wachlarz naszych możliwości i korzyści z oferowanych produktów.

 

Targi Warsaw Industry Week to ostatnie tak duże przedsięwzięcie w bieżącym roku, dlatego też pozwalamy sobie na kilka wniosków oraz postrzeżeń.

 

1.

Zauważyliśmy, że cała nasza dotychczasowa aktywność, przynosi oczekiwane rezultaty. Przeprowadziliśmy mnóstwo rzeczowych rozmów na temat bliźniaka cyfrowego i dostrzegamy coraz większe zrozumienie tego tematu, a także zrozumienie korzyści, jakie daje bliźniak cyfrowy.

 

2.

Wniosek pierwszy niejako łączy się z kolejnym. Nasi klienci zaczynają dostrzegać zasadność naszego modelu biznesowego. Niepewność co do nowych rozwiązań przeobraziła się w zaufanie i dostrzeganie konieczności rozwiązań oferowanych przez DBR77. Jeszcze 2 lata temu nasze działania były nastawione głównie na edukację w zakresie nowych technologii dla produkcji. Dziś wiemy już, że przyniosły one korzyści w postaci klientów, którzy chcą rozwijać swoje biznesy z Platformą DBR77.

 

3.

Dostrzegliśmy także zmianę podejścia uczestników odwiedzających targi. Dobrą zmianę. Jedno jest pewne, było zdecydowanie mniej odwiedzających, w porównaniu do lat poprzednich i innych wydarzeń targowych. Ale czy to źle? Niekoniecznie. Owszem, było mniej osób, aczkolwiek ci, którzy odwiedzili nasze stoisko wiedzieli, po co przyszli i co chcą uzyskać!

 

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, tym nowym, jak i już znanym i współpracującym z Platformą DBR77. Ten rok kończymy z wielką dumą i zadowoleniem z naszych dotychczasowych działań i rezultatów, jakie one przyniosły.

 

Obraz Viber 2022 11 09 22 11 59 671

 

Obraz Viber 2022 11 08 17 49 40 259

 

Obraz Viber 2022 11 10 08 49 10 580

 

Obraz Viber 2022 11 08 17 49 45 993

 

Obraz Viber 2022 11 09 08 54 42 671

 

#targi #blizniakcyfrowy #digitaltwin #przemysl #przemsyl40 #robotyzacja #DBR77 #networking