NCBR

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bliźniaka cyfrowego DBR77 lub algorytmów wspierających? Jesteś zainteresowany metodologią Lean 4.0? Jeżeli odpowiedź brzmi tak – zapisz się na webinar!

 

Webinar odbędzie się 3 listopada, w ramach Konferencji – Cyfryzacja 2 czyli cyklu spotkań on-line w obszarze przemysłu 4.0 i Smart City.

 

Link do zapisu – BIORĘ UDZIAŁ

 

 

Organizatorami wydarzenia jest Polski Klaster IoT & AI Sinotaic i członkowie konsorcjum EDIH Smart Secure Cities, którzy zapraszają na drugą odsłonę konferencji Cyfryzacja 2- czyli cykl spotkań on-line w obszarze przemysłu 4.0 i SmartCity. 

 

Konferencja skierowana jest głównie do przedstawicieli biznesu – zwłaszcza MŚP i samorządów zainteresowanych problematyką cyfryzacji swojej działalności z wykorzystaniem inteligentnych systemów IoT i Smart City.

 

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze polskie rozwiązania technologiczne z zakresu IoT i Smart City z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, rozwiązań chmurowych czy BigData. 

 

Program został przygotowany w taki sposób, aby każdy uczestnikznał szanse oraz korzyści dla MŚP i samorządów płynące z cyfryzacji w wymiarze technologicznym i społecznym. Zostaną także zaprezentowane najlepsze praktyki i przykłady cyfryzacji biznesu i samorządów z Europy.