NCBR

Scena DBR77 podczas ITM Industry Europe!

300 metrów kwadratowych, scena warsztatowa, własne panele dyskusyjne, strefa networkingowa, robotyczna oraz VR – to tylko cześć atrakcji, które przygotowaliśmy dla uczestników targów ITM Industry Europe w Poznaniu.

Jak co roku, zespół Platformy DBR77 na cały czas trwania wydarzenia zmienia swoją lokalizację na Poznań, prezentując swoje produkty oraz rozwiązania wszystkim uczestnikom targów.

Obecny rok jest jednak wyjątkowy, ponieważ tym razem zaprezentujemy się jako Partner Branżowy. A co to dokładnie oznacza?

Na zaproszenie organizatorów wydarzenia, Platforma DBR77 przygotowała nie tylko swoje stoisko, ale również własne panele dyskusyjne, praktyczne warsztaty oraz tematyczne strefy.

Panel otwierający

Obecnie przemysł przechodzi przez dynamiczne zmiany, co wywołuje wiele pytań na temat przyszłości sektora. Czy jesteśmy w czasach kryzysu? Jak sobie z nim radzić i jak się przygotować na nadchodzące, równie ciężkie czasy? – na te pytania postaramy się odpowiedzieć wraz z zaproszonymi ekspertami podczas panelu otwierającego „Czy to już kryzys? I co dalej?

Scena: Kongresu Industry Next, pawilon 5

– Od dawna nad gospodarką światową wiszą czarne chmury w postaci wysokich cen żywności i energii, podwyżek stóp procentowych, wojny w Ukrainie czy pandemii COVID-19. Chociaż polska gospodarka jeszcze tak mocno tego nie odczuwa, to można zaobserwować sygnały świadczące o kryzysie zataczającym coraz większe kręgi m.in. w przemyśle. Wokół tego tematu będziemy „krążyli” pierwszego dnia Kongresu Industry Next podczas targów w Poznaniu. – mówi  dr Piotr Wiśniewski, CEO Platformy DBR77.

12.30 – 13.00 „Jak bronić się przed technologiczna Sepsą”

W tej części panelu będę omawiał zmiany technologiczne zachodzące na rynku oraz konieczność aktywnego reagowania na nie przez spółki produkcyjne. Skupię się na tym, jakie wyzwania i możliwości niesie ze sobą rozwój technologiczny i jak można wykorzystać technologie digitalne celem utrzymania pozycji konkurencyjnej.

Uczestnicy:
Dr Piotr Wiśniewski – założyciel i CEO DBR77
Bartosz Ziółek – Dyrektor ds. Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej Santander s.a.

13.00 – 13.45 „Szkolić czy zwalniać w czasie kryzysu”

W drugiej części panelu odbędzie się debata na temat podejścia do zarządzania zasobami ludzkimi w czasie kryzysu. Dyskutować będziemy na temat dylematu, czy w trudnych czasach należy inwestować w rozwój pracowników i szkolenia czy też podejść do zwolnień jako środka zaradczego. Poruszymy kwestie związane z efektywnym zarządzaniem zasobami ludzkimi i poszukiwaniem optymalnych rozwiązań personalnych w trudnych okresach.

Uczestnicy:
Paweł Kubisiak Redaktor naczelny MIT Sloan,
Grzegorz Zembrzuski Head of Industrial & Logistic Outsourcing Poland Adecco
Dawid Bieńkowski, Managing Partner & Human Capital Partner Warsaw Equity Group

13.45 – 14.15  „Oszczędzać czy inwestować w czasie kryzysu”

Ostatni blok panelu skupi się na dyskusji na temat podejścia do inwestycji i oszczędności w czasie kryzysu. Przeanalizujemy, jakie są korzyści i ryzyka związane zarówno z inwestowaniem, jak i oszczędzaniem w czasie trudności. Poruszymy temat strategii finansowych i możliwości, jakie mogą się pojawić w czasie kryzysu.

Uczestnicy:
Marcin Barański CEO VOX,
Edmund Majtyka CEO Neapco Polska
Jędrzej Kowalczyk, Prezes Fanuc Polska

Więcej o panelu: https://itm-europe.pl/pl/aktualnosci/dbr77-czy-to-juz-kryzys-i-co-dalej/

Scena DBR77

W tym roku Platforma DBR77 po raz drugi z rzędu została partnerem merytorycznym tego wydarzenia. Odpowiadamy w tym czasie zarówno za część programu na głównych scenach, jak i uruchamiamy własną scenę DBR77.

Planujemy stworzenie sceny, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Obejmować będzie ona 300 m2 i składać się będzie z czterech elementów:

FABRYKA PRZYSZŁOŚCI

„Fabryka Przyszłości” – strefa, w której zaprezentujemy nowoczesne i zaawansowane roboty przemysłowe, coboty oraz roboty mobilne. W naszej przestrzeni będzie możliwość zobaczenia ich w akcji oraz uzyskania wiedzy na temat ich zakupu poprzez nasz Marketplace. Nic tak nie rozpala wyobraźni naszych klientów jak fizyczny kontakt z działającym robotem. W naszej Fabryce Przyszłości każdy może zobaczyć jak robot działa i do czego może służyć.

– Prezentacja robotów przemysłowych wszystkich czołowych globalnych producentów
– Prezentacja różnych aplikacji robotów
– Prezentacja technologii robotów mobilnych
– Prezentacja marketplace DBR77
– Kontakt z ekspertami w obszarze robotyzacji

WIRTUALNA FABRYKA VR i AR

Strefa VR i Bliźniaka Cyfrowego, to miejsce gdzie będzie można zobaczyć, jak wirtualna rzeczywistość może wspomóc procesy produkcyjne. Przedstawimy Wam naszego Bliźniaka Cyfrowego Zakładu Produkcyjnego, który umożliwia symulowanie procesów produkcyjnych oraz testowanie i optymalizację linii produkcyjnej w środowisku wirtualnym.

– Analiza zakładu produkcyjnego w Omniwersum (PC/VR/AR)
– 3 ścieżki tematyczne w wirtualnym zakładzie VR
– Możliwość zapoznania się z realnymi wdrożeniami bliźniaków cyfrowych
– Konkurs dla uczestników, w którym nagrodą jest 6 miesięczna licencja bliźniaka cyfrowego

SCENA MISTRZOWIE INNOWACJI

Scena Warsztatów i Prezentacji, to miejsce gdzie odkryjemy światowe trendy w dziedzinie przemysłu 4.0 i przedstawimy nasze innowacyjne rozwiązania. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe prezentacje, które pozwolą na poznanie naszych produktów oraz sposobów ich zastosowania w praktyce. Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać najlepsze praktyki z zakresu przemysłu 4.0 i podzielić się swoimi doświadczeniami.

– Ponad 30 prezentacji
– Ponad 80 prelegentów wśród nich prezesi i managerowie czołowych polskich fir
– Sesje pytań i odpowiedzi bez cenzury
– Możliwość networkingu z każdym prelegentem
– Wyjątkowa atmosfera warsztatu

NETWORKING

Strefa networkingowa to idealne miejsce na umówienie spotkań z klientami oraz na spotkania z ekspertami z branży. To także doskonała okazja, aby porozmawiać i nawiązać kontakty biznesowe z przedstawicielami innych firm. W tej strefie będzie można zaaranżować różnego typu dodatkowe aktywności.

– W profesjonalnej ale luźniej atmosferze świata technologicznego można umawiać spotkania z klientami
– Możliwość kontaktu z ekspertami partnerów strefy
– Możliwość prezentacji logotypów oraz reklam
– Doskonała atmosfera do konkretnych rozmów o projektach
– Dostęp do kawy oraz Internetu

Porozmawiaj z Nami

Jednocześnie zapraszamy do stoiska DBR77, przy którym będzie można porozmawiać z najlepszymi specjalistami z zakresu digitalizacji Twojego przedsiębiorstwa. Chcesz dowiedzieć się, w jakim zakresie możemy Ci pomóc?

Sprawdź Nasze produkty i umów się wcześniej na rozmowę – https://dbr77.com/contact/

Produkty DBR77:

Droga Rozwoju Digitalnegohttps://dbr77.com/droga-rozwoju-digitalnego/

Big Datahttps://dbr77.com/big-data-dbr77/

Bliźniak cyfrowy i AI https://dbr77.com/blizniak-cyfrowy-i-ai/

Automatyzacja i robotyzacjahttps://dbr77.com/automatyzacja-i-robotyzacja/

Obierz darmowe wejściówki

Weź udział w bogaty programie wydarzeń targów skierowanych zarówno do dużych firm produkcyjnych, jak i średnich i małych przedsiębiorstw.

Skorzystaj z wiedzy kluczowych ekspertów!

https://bit.ly/3N8Tc2u

ITM Industry Europe

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0.

Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program targów co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez wiodące organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej. ITM Industry Europe to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Ekspozycja ITM Industry Europe pozwala poznać aktualne trendy z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu.

EKSPOZYCJA: • Obrabiarki do metali • Narzędzia • Automatyka przemysłowa • Robotyka • Odlewnictwo • Spawanie i cięcie • Obróbka powierzchni • Technologie addytywne • Oprogramowanie • Metrologia przemysłowa

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Data: 30.05-2.06.2023

Więcej:WWW.ITM-EUROPE.PL

Data publikacji: 24 kwietnia 2023