Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

MISTRZOWIE INNOWACJI. Warsztaty i prezentacje

Wyjątkowa scena

Scena warsztatów i prezentacji to wyjątkowe miejsce podczas ITM Industry Europe, gdzie można odkryć światowe trendy w dziedzinie przemysłu 4.0 i poznać innowacyjne rozwiązania, jakie oferujemy. Przygotowane przez ekspertów DBR77 prezentacje pozwolą na zapoznanie się z różnorodnymi produktami i technologiami oraz sposobami ich zastosowania w praktyce.

Eksperci

W ciągu trzech dni wydarzenia, zaprezentujemy ponad 30 prezentacji, w których weźmie udział ponad 80 prelegentów, wśród nich prezesi i managerowie czołowych, polskich firm. To unikalna okazja, by spotkać się z ekspertami, dowiedzieć się, jakie są najlepsze praktyki z zakresu przemysłu 4.0 oraz podzielić się swoimi doświadczeniami.

Bez cenzury

Nasze sesje pytań i odpowiedzi odbywają się bez cenzury, co oznacza, że na każde zadane pytanie uzyskasz odpowiedź. Będzie to również możliwość spotkania się z każdym prelegentem, co stanowi świetną okazję do networking’u. Atmosfera panująca na naszych warsztatach jest wyjątkowa i stworzona specjalnie dla osób zainteresowanych przemysłem 4.0.

Zachęcamy do odwiedzenia Sceny warsztatów i prezentacji DBR77 i odkrycia, jak nasze innowacyjne rozwiązania mogą pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Program

Zapisz się już dzisiaj! Cały program TUTAJ

Bilety

Obierz darmowe wejściówkiTUTAJ

Weź udział w bogaty programie wydarzeń targów skierowanych zarówno do dużych firm produkcyjnych, jak i średnich i małych przedsiębiorstw.

Skorzystaj z wiedzy kluczowych ekspertów!

Data publikacji: 11 maja 2023