Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

Wyzwania Robotyzacji – konferencja z udziałem DBR77

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Instytutem Badań Edukacyjnych oraz inwestorami Polskiej Strefy Inwestycji i partnerami mając świadomość rozwoju nowych gałęzi technologii związanych z robotyzacją i automatyzacją procesów produkcyjnych organizują Konferencję Wyzwania Robotyzacji. Wydarzenie stanie się miejscem do rozmów zarówno integratorów systemów, instytucji odpowiedzialnych za kształcenie kadr przemysłu przyszłości oraz przedsiębiorstw.

Celem wydarzenia jest podkreślenie jak istotna jest rola analizy wdrożeniowej przed podjęciem procesu robotyzacji oraz eliminacja ryzyka nieefektywnego wdrożenia dzięki odpowiedniemu dobraniu robotów do charakterystyki działalności. W czasie spotkania inwestorzy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, którzy są liderami robotyzacji oraz automatyzacji opowiedzą o swoich dobrych praktykach, ale również negatywnych doświadczeniach. Ideą konferencji Wyzwania Robotyzacji jest podkreślenie praktycznego spojrzenia ekspertów oraz zaprezentowanie studium przypadków polskich przedsiębiorstw Przemysłu 4.0.

Podczas trzech bloków tematycznych eksperci opowiedzą od czego rozpocząć proces automatyzacji i robotyzacji, jak znaleźć swoją drogę do automatyzacji i jak optymalizować istniejące już procesy. Istotnym tematem będzie kształcenie w dobie przemysłu przyszłości, w tym nowe trendy w kwalifikacjach dla przemysłu. 

BUSINESS MIXER

W czasie konferencji będzie okazja do odbycia szybkich spotkań biznesowych tzw. Business Mixer, będących okazją do niezobowiązującej rozmowy z przedsiębiorcami z doświadczeniem. Podstawowym celem formuły Business Mixer jest pozyskanie jak największej liczby potencjalnie przydatnych kontaktów, do których można się zwrócić z konkretną potrzebą lub ofertą.

Dodatkowo, w trakcie konferencji uczestnicy będą mieli możliwość:

– wysłuchania wykładu inauguracyjnego – „Prognoza rozwoju robotyzacji w Polsce oraz o czym powinien wiedzieć przedsiębiorca zanim kupi pierwszego robota?” poprowadzonego przez dr. Piotra Wiśniewskiego, CEO Platformy Robotów DBR77,  

– oraz odwiedzenia naszej Wirtualnej Fabryki, dzięki pokazowi VR.

Chcesz się z nami spotkać? Zarejestruj się na wydarzenie i dołącz do grona uczestników konferencji!

Link do bezpłatnej rejestracji -> ZAREJESTRUJ SIĘ

Data publikacji: 6 czerwca 2022