Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

Wirtualna Fabryka VR i AR by DBR77

Innowacje

Zapraszamy do Strefy VR i Bliźniaka Cyfrowego DBR77 będącą jedną z najbardziej innowacyjnych miejsc na ITM Industry Europe w Poznaniu. To właśnie tutaj będziemy zaprezentujemy, jak wirtualna rzeczywistość może wspomóc procesy produkcyjne.

Przedstawimy Bliźniaka Cyfrowego zakładu produkcyjnego, który umożliwia symulowanie procesów produkcyjnych oraz testowanie i optymalizację linii produkcyjnej w środowisku wirtualnym. Dzięki niemu pokażemy, jak wirtualna rzeczywistość może być wykorzystana do poprawy efektywności i bezpieczeństwa produkcji.

W ramach naszej strefy, będzie możliwość zobaczenia analizy zakładu produkcyjnego w Omniwersum (PC/VR/AR), czyli kompleksową ocenę działania zakładu produkcyjnego w różnych trybach wirtualnej rzeczywistości. Oprócz tego, zaprezentujemy 3 ścieżki tematyczne w wirtualnym zakładzie VR, na których będzie można poznać zalety wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w procesie produkcyjnym.

Wdrożenia

Dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej na temat zastosowania Bliźniaka Cyfrowego w produkcji, będziemy mieli przygotowane realne wdrożenia, które z pewnością zainteresują potencjalnych użytkowników.

Konkurs

Z myślą o uczestnikach, którzy chcą poznać bliżej nasze rozwiązanie, zorganizujemy konkurs, w którym nagrodą będzie 6-miesięczna licencja Bliźniaka Cyfrowego. To doskonała okazja, aby poznać wszystkie możliwości naszego rozwiązania i wykorzystać je w swojej firmie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Strefy VR i Bliźniaka Cyfrowego i zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie produkcji.

Bilet

Obierz darmowe wejściówkiTUTAJ

Weź udział w bogaty programie wydarzeń targów skierowanych zarówno do dużych firm produkcyjnych, jak i średnich i małych przedsiębiorstw.

Skorzystaj z wiedzy kluczowych ekspertów!

Data publikacji: 11 maja 2023