NCBR

Dołączcie do nas na Warsaw Industry Week 2023 – targach, które gromadzą przemysł

Cieszymy się, że możemy poinformować o naszej obecności na Warsaw Industry Week 2023, jednym z ważniejszych wydarzeń przemysłowych w Polsce. Choć targi branżowe odbywają się na całym świecie, Warsaw Industry Week ma wiele specyficznych cech, które sprawiają, że warto dołączyć do wystawców i zwiedzających imprezę.

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica. Znajdziecie nas i nasze rozwiązania digitalne (w tym Bliźniaka Cyfrowego), na stoisku B2.17.

Warsaw Industry Week – dlaczego warto wziąć udział w tych targach?

  1. Najnowsze trendy branżowe: Warsaw Industry Week to okazja do zgłębienia najnowszych trendów w przemyśle. Niezależnie od tego, ile targów odwiedziliście, te wydarzenia zawsze prezentują świeże pomysły i innowacje. Warsaw Industry Week jest miejscem, gdzie odkryjecie, jakie nowości zmienią oblicze Waszej branży.
  2. Wartościowe kontakty biznesowe: Kontakty biznesowe to serce każdych targów. Warsaw Industry Week oferuje specjalnie wydzieloną strefę networkingową, gdzie możecie nawiązać nowe relacje, pozyskać potencjalnych partnerów, klientów lub dostawców. To miejsce, gdzie nowe kontakty przekształcają się w współpracę.
  3. Konferencje branżowe i wiedza: Oprócz ekspozycji produktów, targi oferują także możliwość zdobycia cennej wiedzy. Warsaw Industry Week organizuje liczne wystąpienia i konferencje prowadzone przez ekspertów z naszej branży. To okazja do nauki od najlepszych i zrozumienia, jakie trendy będą miały wpływ na Wasz biznes.
  4. Warsaw Industry Week jako centrum wymiany wiedzy: Targi to nie tylko miejsce do handlu. To także centrum wymiany wiedzy. Podczas trzech dni targów możecie poznać najnowsze technologie obróbki, optymalizacji łańcucha produkcyjnego oraz nowości sprzętowe dostępne na rynku.
  5. Prezentacja innowacji: targi to znakomita okazja do zapoznania się z innowacyjnymi produktami firm produkcyjnych czy dostawców rozwiązań dla przemysłu. Z pewnością pozwala to firmom na wyprzedzenie konkurencji w adaptacji nowinek technologicznych

Prezentacja naszej innowacji

Również my, na naszym stanowisku B2.17, będziemy prezentować nasze obecne produkty digitalne. Głównie jednak chcemy opowiedzieć Wam o rozwiązaniu, które opracowujemy w ramach naszego projektu B+R. Projekt o nazwie „Budowa algorytmów AI do zarządzania i wspierania procesów decyzyjnych w zakładach produkcyjnych” realizujemy w ramach Programu Operacyjnego: Inteligentny Rozwój 2014-2022. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Szybka Ścieżka. Jest on więc współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. W wyniku projektu, powstanie udoskonalony Bliźniak Cyfrowy DBR77, którego tworzymy specjalnie z myślą o Waszych potrzebach.

Na targach Warsaw Industry Week będzie więc okazja, aby zobaczyć, jakie innowacyjne rozwiązania są w nim zawarte i jak mogą pomóc Wam w osiągnięciu sukcesu w Waszych firmach. Tym bardziej więc gorąco zapraszamy!

Więcej o projekcie na stronie: https://dbr77.com/ncbirprojectdt/

Zapraszamy!

Mimo, że na świecie odbywa się wiele targów, Warsaw Industry Week 2023 ma wiele do zaoferowania. Dołączcie do nas na tym wyjątkowym wydarzeniu, które jest centrum innowacji przemysłowych, wymiany wiedzy i inspiracji. Zarejestrujcie się już teraz, odbierzcie darmowy bilet i do zobaczenia na Warsaw Industry Week 2023!

Data: 24-26.10.2023

Godziny otwarcia: 10:00-17:00

Miejsce: Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica

Nasze stoisko: B2.17

Link do rejestracji i biletów: https://industryweek.pl/

CHCESZ OTRZYMAĆ OD NAS ZAPROSZENIE VIP? Napisz do nas na adres: katarzyna.szwarocka@dbr77.com i podaj Imię, Nazwisko i Adres mailowy Gościa, a otrzyma Specjalne Zaproszenie, które upoważnia do bezpłatnego wstępu oraz parkingu przez wszystkie dni targów (w tym dedykowane wejście, strefa kateringu, kawa i miejsca VIP).

Galeria zdjęć z wydarzenia:

Data publikacji: 11 października 2023