NCBR

Szkolenie ARIA – Akademia Robotyzacji i Automatyzacji

Dołącz do jedynego na rynku szkolenia skupionego na praktycznym podejściu do procesu automatyzacji i robotyzacji w przemyśle. Spotkaj specjalistów, którzy przeprowadzą Cię przez te zagadnienia.

Zaproszenie na szkolenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym 5-dniowym szkoleniu organizowanym przez SQD Alliance z zakresu automatyzacji i robotyzacji przemysłu! Jego partnerami są: FANUC, APiRA.pl innovation i DBR 77 Robotics.

Program Akademii

Dzień 1: Aspekty prawne w bezpieczeństwie maszyn. Pierwszego dnia, czyli na początek szkolenia, zapoznasz się z istotnymi kwestiami prawnymi związanymi z bezpieczeństwem maszyn, co zapewni Ci to solidną podstawę do podejmowania działań w dziedzinie automatyzacji.

Dzień 2: Krok po kroku, czyli planowanie i wdrażanie automatyzacji. Ten dzień będzie prowadzony przez DBR 77 Robotics. Poznasz wtedy pełne spektrum tematów, począwszy od projektowania po planowanie. Będą też m.in. kalkulacje, RFQ, symulacje produkcji, a dodatkowo tworzenie bliźniaka cyfrowego. Zwrócisz też uwagę na aspekty finansowe i nadzór nad projektem automatyzacji.

Dzień 3: Doskonalenie procesów produkcyjnych. W tym dniu będziesz mógł zagłębić się w doskonalenie procesów produkcyjnych, w tym TPM, SMED, analizę ryzyka, a ponadto w kwestie związane z cyberbezpieczeństwem w zakładach produkcyjnych.

Dzień 4: Techniczna strona robotyki. W czwartym dniu poznasz zasady doboru robotów i narzędzi, budowę robota i kontrolera oraz różnice między różnymi rodzajami kontrolerów. Dowiesz się również o protokołach komunikacyjnych i narzędziach zapewniających bezpieczeństwo, a także jak przeprowadzać symulacje komputerowe.

Dzień 5: Praktyczne umiejętności w zrobotyzowanym środowisku. Ostatni dzień to praktyczne warsztaty, w trakcie których nauczysz się instalować, uruchamiać, obsługiwać i integrować roboty przemysłowe FANUC. Dowiesz się, jak efektywnie pracować w zrobotyzowanym środowisku. Dzięki temu nabędziesz nowych kompetencji w obszarze automatyzacji i robotyzacji.

Dlaczego warto się szkolić?

Dzięki szkoleniu w ramach ARiA:

  • Poznasz kompleksowe aspekty prawne, które są związane z robotyzacją i automatyzacją.
  • Zdobędziesz skuteczne narzędzia i podejście, które ułatwią planowanie, wdrażanie oraz nadzorowanie zautomatyzowanych procesów.
  • Zwiększysz swoją świadomość wyzwań związanym z tymi projektami i nauczysz się zarządzać nimi efektywnie.
  • Nabędziesz umiejętność właściwego wyboru i konfiguracji robotów przemysłowych FANUC do różnych zastosowań.

Kiedy jest szkolenie?

13-17.11.2023

Gdzie odbywa się szkolenie?

Pszczyna

Aby dołączyć do tego szkolenia, wejdź na stronę Organizatora – SQD Alliance: https://sqda.pl/robotyzacja-i-automatyzacja/aria-akademia-robotyzacji-i-automatyzacji/

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

informacje o szkoleniu ARiA

#robotyzacja #automatyzacja #bliźniakcyfrowy #digitaltwin #produkcja #szkolenia

Data publikacji: 30 sierpnia 2023