NCBR

Rusza nabór na dotację „Robogrant”!

Długo wyczekiwana dotacja „Robogrant” w końcu ujrzała światło dzienne. Skorzystaj już dziś z dofinansowania i umów się z Naszym ekspertem.

Nabór wniosków do długo oczekiwanego, pilotażowego programu Polskiej Agencji Rozwoju Regionalnego rusza już 8 listopada.

Dla kogo?

Program przeznaczony jest na wsparcie rozwoju działalności gospodarczej MŚ produkcyjnych z branży meblarskiej, które:

-> prowadzą czynną działalność gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w zakresie produkcji mebli (dotyczy działu 31 PKD);
-> przynajmniej w dwóch z trzech zamkniętych lat obrotowych poprzedzających rok, w którym złożyły wniosek o udzielenie grantu osiągnęły przychody ze sprzedaży nie niższe, niż 3 mln zł.

Na co można przeznaczyć dotację?

-> na zakup, instalację i uruchomienie robota przemysłowego w przedsiębiorstwie wraz z komplementarnymi maszynami i urządzeniami,
-> zakup wartości niematerialnych i prawnych niezbędnych do instalacji i integracji nabywanych środków trwałych, z parkiem maszynowym w celu ich prawidłowego uruchomienia.

Kwoty

Jako przedsiębiorca możesz otrzymać maksymalnie 850 000 zł

Wsparcie wyniesie do 85% wartości projektu, co oznacza, że Twój wkład to co najmniej 15% wydatków kwalifikowalnych projektu. Pula środków w konkursie to 29 000 000 zł.

Wsparcie wynosi aż do 85% wartości projektu, co oznacza, że Twój wkład to co najmniej 15% wydatków kwalifikowalnych projektu.

Pula środków w konkursie to 29 000 000 zł.

Termin

Start składania wniosków: 8 litopada 2022

Koniec przyjmowania wniosków: 6 grudnia 2022

Nie zwlekaj i zacznij działać już dzisiaj. 

Jeżeli chcesz poznać inne programy wsparcia bądź rożne sposoby finansowania procesu robotyzacji w twoim przedsiębiorstwie, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Pomożemy Ci w odpowiednim doborze finansowania Twojej inwestycji KONTAKT 

Chcesz poznać inne formy finansowania? Sprawdź nasze możliwości – TUTAJ

#dbr77 #dotacje #robogrant #parp #finansowanie #MSP #branzameblarska #naborwnioskow

Data publikacji: 26 października 2022