NCBR

Pobierz katalog #Radar i poznaj młode spółki dostarczające nowoczesne rozwiązania dla przemysłu

Radar Innowacji Przemysłu 4.0 to katalog dostępny online i offline zawierający zestawienie młodych firm dostarczających rozwiązaniami dla przemysłu. W publikacji zrealizowanej przez hub4industry – DIH Krakowskiego Parku Technologicznego, DBR77 Robotics Sp. z o.o. znalazła się wśród ponad 80 młodych spółek z Polski i Finlandii, które uzyskały nominacje od 23 przedstawicieli ekosystemu innowacji branży przemysłowej. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy EEC Ventures za rekomendację. 

„Bazą publikacji są firmy, które ukończyły program akceleracyjny KPT ScaleUp. To sprawdzone w boju firmy, które u dużych wymagających klientów robiły wdrożenia pilotażowe, testy czy wdrożenia komercyjne. W Polsce jest wiele funduszy, akceleratorów, instytucji, które działają na tym samym rynku i które szanujemy za ich profesjonalizm i wyniki. Zaprosiliśmy więc do współpracy 22 przedstawicieli ekosystemu wsparcia innowacji przemysłowych (poznasz ich w zakładce Partnerzy). W tej publikacji znajdziesz rekomendowane przez nich młode polskie firmy. To znaczy, że w toku współpracy, realizowania różnych działań i projektów, firmy „zasłużyły” na nominację. Ta publikacja kieruje reflektor uwagi na lokalny talent i know-how, na firmy ciągle znajdujące się na początku drogi, jednak już doświadczone.

W publikacji znajdziesz również 10 firm fińskich, rekomendowanych przez Business Finland. Finlandia jest Partnerem Narodowym tej edycji Radaru Innowacji Przemysłu 4.0.” 

Link do pobrania katalogu: hub4industry.pl/radar

 
 
Data publikacji: 21 października 2021