Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

Platforma DBR77 na 7. The BSS Forum: Follow the Leaders

The BSS Forum to międzynarodowa konferencja dedykowana sektorowi nowoczesnych usług dla biznesu. Wydarzenie to ewoluuje od siedmiu lat i co roku jest wzbogacane o wartościowe wystąpienia i prezentacje. W roku 2023 ponownie The BSS Forum poszerza swój zakres merytoryczny.

W czterech salach, w Sheraton Grand Warsaw, poruszone zostaną tematy lokalne i globalne, wyzwania, trendy, a także i zupełnie nowe obszary, jakimi są rozwiązania startupów dedykowane dla biznesu.

W roku 2023 tematem przewodnim The BSS Forum jest „Follow The Leaders”. Na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza sektor BSS w Polsce i w Europie nie dość, że się rozwinął, to nabrał także rozpędu. Firmy i ich wewnętrzne Zespoły coraz bardziej się profesjonalizują, a menedżerowie z sektora BSS stają się liderami, wpływającymi już nie tylko na rozwój swoich centrów operacyjnych, ale całych branż.

Dołącz do wydarzenia

20.04.2023

https://bssforum.com/pl/

Podczas wydarzenia, nie mogło również zabraknąć dr Piotra Wiśniewskiego, CEO Platformy DBR77, który wystąpi przed uczestnikami z prelekcją pt. „Sepsa technologiczna – czyli jak nabyć odporność na ryzyko długu technologicznego”

Sala nr.4, godz. 14.40 – 15.10

Zapraszamy na wydarzenie!

Data publikacji: 29 marca 2023