NCBR

Platforma DBR77 Partnerem Robochallenge 2022

#RC2022 to pierwsze w Polsce profesjonalne zawody w programowaniu robotów oraz tworzeniu stanowisk zrobotyzowanych. Do udziału organizatorzy zaprosili specjalistów oraz firmy zawodowo zajmujące się integracją robotów przemysłowych a także uczelnie techniczne z całego kraju.

21 – 22 września we Wrocławiu odbędzie się druga edycja konkursu.

W tym roku weźmiemy czynny udział zarówno w sferze konkursowej, jak i wykładowej – mówi Agata Zaguła, która na a Platformie Robotów DBR77 odpowiada za dział sprzedaży oraz rozwój integratorów, a tematyką wokół której będziemy krążyć jest bliźniak cyfrowy DBR77.

KONKURS

Dla uczestników przygotowaliśmy zadanie, które będzie się składało z dwóch części:

Pierwsza część będzie polegała na przygotowaniu stanowiska zrobotyzowanego w studio 3D, połączenie stanowiska z API bliźniaka cyfrowego na danych historycznych, uruchomienie cyfrowego bliźniaka z animacją w środowisku VR.

W drugiej części zadaniem uczestników będzie przeprowadzenie analizy gotowej linii produkcyjnej w Studio 3D pod kątem wydajności pracy na stanowiskach (operatorów, maszyn oraz robotów), a także zaproponowanie zmian  poprawiających ergonomię pracy stanowisk.

Szczegóły zadania konkursowego

WYKŁAD

Drugiego dnia zapraszamy na wykład dotyczący bliźniaka cyfrowego, podczas którego Agata Zaguła wraz z Mateuszem Kamińskim opowiedzą „konkretnie o projektowaniu, symulowaniu i optymalizacji”.

Program konferencji – > TUTAJ

Jesteś Integratorem i chcesz wziąć udział w zawodach?

Organizatorzy posiadają ostatnie wolne miejsca dla 2-3 osobowego zespołu, który chce spróbować swoich sił oraz zweryfikować i podnieść swoje kompetencje bądź zaktualizować swoją wiedzę z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej.

Zgłoś się – są jeszcze miejsca!

Więcej informacji o #RC2022 – TUTAJ

Data publikacji: 31 sierpnia 2022