Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

Nowości na Platformie – Aktualizacja Sierpień 2023

Drodzy Użytkownicy naszej Platformy,

Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Wami kolejnymi udoskonaleniami, które właśnie wprowadziliśmy na naszym Marketplace. Nasz zespół ciężko pracował, aby dostarczyć Wam jeszcze lepsze narzędzia i funkcje. Oto, co znajdziecie wśród nowości na naszej Platformie:

Powiadomienia

Teraz możecie otrzymywać powiadomienia zarówno w formie dzwonka, jak i maila, dotyczące wszelkich działań związanych z Marketplace. Sukcesywnie będziemy dodawać kolejne powiadomienia, aby dostosować Platformę do Waszych potrzeb. Jeśli już teraz czujecie, że czegoś Wam brakuje, śmiało dajcie nam znać. Wasza opinia jest dla nas niezwykle ważna.

Tłumaczenia

Uzupełniliśmy tłumaczenia o brakujące treści, notyfikacje i dodatkowe komunikaty. Nasza Platforma jest już dostępna po polsku, angielsku i niemiecku, dzięki czemu możecie efektywniej komunikować się z użytkownikami z różnych części świata.

Nowości w Studio 3D

Teraz tłumaczenia są dostępne także w Studio 3D, co ułatwi Wam pracę nad projektami i rozwiązaniami w różnych językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Usprawnienie Publikacji Archiwalnych Wyzwań

Dzięki naszej aktualizacji teraz publikacja archiwalnych wyzwań ze zmienioną datą, nie będzie wymagała ponownej weryfikacji, tylko zostanie automatycznie udostępniona.

Podwójne Potwierdzenie

Aby zapobiec przypadkowym błędom, dodaliśmy podwójne potwierdzenie dla wszystkich akcji usuwania i odrzucania zmian.

Sekcja Komentarzy

Nowa sekcja komentarzy została dodana do karty rozwiązania, co ułatwi ich podgląd.

Zmiany Estetyczne

Dokonaliśmy kilku zmian estetycznych w kosztorysie, aby jeszcze bardziej poprawić jego czytelność i użyteczność.

Nowości w zakresie bezpieczeństwa

Oczywiście, wprowadzając nowości na naszej Platformie, nie zapomnieliśmy także o kwestiach bezpieczeństwa. Marketplace jest teraz jeszcze bardziej stabilny i bezpieczny.

Prosimy o zapoznanie się z nowościami i korzystanie z nich w pełni. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, sugestie lub potrzebujecie pomocy, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wasze opinie i uwagi są dla nas niezmiernie cenne i pomagają nam w ciągłym doskonaleniu naszej Platformy.

Link do Platformy: zaloguj się

Czym jest nasz Marketplace? Zapoznaj się z rozwiązaniem: https://dbr77.com/automatyzacja-i-robotyzacja/

Data publikacji: 24 sierpnia 2023