NCBR

ITM już za nami, dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stoiska! Wróciliśmy z naręczem wizytówek, pełni energii do działania. Podczas dziesiątek rozmów udało nam się wzbudzić entuzjazm i zainteresowanie naszym rozwiązaniem – Platformą Robotów. Pojawiające się pytania, wskazówki i sugestie pozwalają nam na nieustanne wprowadzanie zmian i nowości. 

 

Zastanawiasz się, jak wygląda i do czego może Ci się przydać platforma? Zobacz, jak w czasie rzeczywistym zespół DBR77 tworzy wyzwania i rozwiązania przy użyciu studia 3D. 

 

Link do nagrania:  ILUZJONIŚCI DBR77

 

„Na to wydarzenie branża przemysłowa musiała czekać ponad dwa lata. Zmienił się termin i okoliczności. Nie zmieniło się jedno. Niebywała energia bezpośrednich relacji. Gwar biznesowych rozmów i dźwięk pracujących maszyn powróciły na hale MTP wraz z czterodniowymi targami ITM Industry Europe. Tłumy zwiedzających, zadowoleni wystawcy– tak można podsumować sukces minionej edycji wydarzenia. Zapowiedziano już datę przyszłorocznych targów ITM.”

 

ITM INDUSTRY EUROPE to wiodące w tej części Europy targi kompleksowo prezentujące międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0. Wydarzenie od lat jest kluczowym miejscem spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Poznaj światowe trendy w przemyśle, zobacz pracujące maszyny, weź udział w bogatym programie wydarzeń towarzyszących!

 

#PRZEMYSŁ ERY CYFROWEJ