NCBR

Networking by DBR77

Zapraszamy do naszej Strefy Networkingowej podczas ITM Industry Europe, gdzie będziesz miał okazję nawiązać kontakty biznesowe z przedstawicielami innych firm oraz umówić spotkania z Twoimi klientami. To idealne miejsce na rozmowy o projektach oraz doskonała okazja, aby porozmawiać z ekspertami z branży.

Nasza strefa oferuje profesjonalną, ale jednocześnie luźną atmosferę świata technologicznego, która sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów. Możesz w niej zaaranżować różnego rodzaju aktywności, a także prezentować swoje logo i reklamy.

Porozmawiaj z Ekspertami w przyjemnej atmosferze

Dostępność kawy i Internetu pozwoli Ci na przyjemne spędzenie czasu oraz skoncentrowanie się na konkretnych rozmowach o projektach. Nasza Strefa Networkingowa to również doskonała okazja do spotkań z ekspertami partnerów strefy, którzy pomogą Ci rozwiązać każdy problem związany z Twoim biznesem.

Nie przegap okazji, aby nawiązać cenne kontakty biznesowe i zdobyć nowe możliwości. Zapraszamy do naszej Strefy Networkingowej!

Bilety

Obierz darmowe wejściówki – TUTAJ

Weź udział w bogaty programie wydarzeń targów skierowanych zarówno do dużych firm produkcyjnych, jak i średnich i małych przedsiębiorstw.

Skorzystaj z wiedzy kluczowych ekspertów!

Data publikacji: 11 maja 2023