NCBR

HetBot nowym Partnerem na Platformie DBR77

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że zaawansowane modele 3D firmy Hetbot są teraz dostępne na Platformie DBR77 w Studio 3D.

Pasja i profesjonalizm

Hetbot to młoda dynamicznie rozwijająca się spółka technologiczna z Łodzi, której specjalizacją są autonomiczne roboty do transportu wewnątrzzakładowego. Firma Hetbot powstała w 2020 roku z inicjatywy zespołu doktorantów i pracowników Politechniki Łódzkiej, ale doświadczenie zespołu jest budowane od niemal 10 lat poruszania się w branży robotów mobilnych.

Przez ten czas oprócz specjalistycznej wiedzy i zacieśniania współpracy zespół wypracował własną, unikatową i nowatorską wizję oraz styl projektowania systemów robotycznych zorientowanych na modułową budowę, oraz inteligentne zarządzanie zasobami energetycznymi.


Przez ostatnie lata członkowie zespołu otrzymali trzy granty badawczo-rozwojowe od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz kilka mniejszych grantów o łącznej wartości 1,4 mln EUR, które pomogły zespołowi opracować koncepcję modułowych robotów mobilnych opartych na oprogramowaniu ROS.

Rozwiązania

Firma oferuje autonomiczne roboty mobilne dla intralogistyki, które wspierane są przez unikatowy system zarządzania energią pozwalający na zwiększenie ich wydajności nawet do 98%. Pozwala to niemal zupełnie wyeliminować przestoje robotów na ładowanie, które w dużych aplikacjach mogą łącznie wynosić dziesiątki godzin dziennie.

Zawsze chcemy dokładnie poznać i zrozumieć potrzeby klienta i zaproponować produkt skrojony na miarę, dlatego roboty Hetbot mogą zostać wyposażone w zabudowę taką jak: regały stałe lub mobilne, przenośniki taśmowe, manipulatory. Urządzenia spełniają najbardziej aktualne normy i są dopuszczone do pracy z człowiekiem.


Nad pracą robotów czuwa autorskie oprogramowanie wyposażone w intuicyjny interfejs pozwalający na zarządzanie systemem, tworzenie zadań, interakcję z robotami oraz zawierający funkcje menadżera floty.
Modułowa budowa pozwala na szybkie i bardzo elastyczne dopasowanie urządzeń do wymagań aplikacji, a także na późniejsze skalowanie.

Poznaj naszego Partnera

Skontaktuj się – KONTAKT

Data publikacji: 22 czerwca 2023