Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

Gotowi na Fabrykę Przyszłości na ITM Industry Europe 2024?

Zapraszamy na targi ITM Industry Europe 2024, gdzie DBR77 przeprowadzi Cię przez labirynt możliwych rozwiązań i technologii, żebyś wybrał co jest ważne dla Twojej firmy!

Na targach ITM INDUSTRY EUROPE będziemy po raz kolejny – tym razem zajmujemy całą halę nr 5G, na którą zaprosiliśmy naszych Partnerów: dostawców robotów, integratorów, a także dostawców software. W jednym miejscu utworzymy więc pełną Fabrykę Przyszłości.

Szczegóły wydarzenia:

  • 4-7 czerwca 2024
  • Poznań, ul. Głogowska 14
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala 5G

LABIRYNT

Wchodząc na nasze stoisko, poruszasz się po specjalnej ścieżce poprzez wybrane procesy produkcyjne i logistyczne. Nie martw się! Na tej drodze będziesz miał przewodnika, który bezpiecznie przeprowadzi Cię przez nowoczesne technologie produkcyjne i logistyczne!

W labiryncie znajdziesz też strefę software’u i networkingu.

Scena TECH – największa na ITM Industry Europe 2024!

Nasza scena będzie największą na targach! Pokażemy na niej szereg różnych prezentacji każdego dnia. Zaprosiliśmy na nią wyjątkowych gości, by pokazali swoje innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii przyszłości.

  • największa scena na targach ITM
  • codziennie od 10:00 do 14:00
  • technologie, produkty i case studies

AR/VR

Całe stoisko DBR77 będzie odwzorowane w naszym Bliźniaku Cyfrowym, a w strefie AR/VR będzie można sprawdzić, czy świat wirtualny zgadza się ze światem rzeczywistym.

Chcesz zobaczyć to na własne oczy? Nie zapomnij zarejestrować się na targi!

Link do rejestracji

Networking

Znajdziesz również spokojniejsze miejsce, z dobrą kawą, gdzie będziesz mógł spotkać się z partnerami biznesowymi i porozmawiać o wspólnych projektach. 

  • spotkaj ekspertów
  • nawiązuj współpracę
  • poznaj osobiście liderów przemysłu przyszłości

PODSUMOWANIE

Podsumowując, serdecznie zapraszamy na nasze stoisko – będzie się działo! Natomiast jak wyglądała nasza scena na ITM w 2023 roku możecie zobaczyć na stronie: https://dbr77.com/scena-dbr77-na-itm-2023/

Więcej szczegółów i wszystkie aktualności są dostępne na stronie wydarzenia.

Data publikacji: 15 kwietnia 2024