NCBR

DBR77 Partnerem konferencji „Wyzwania Robotyzacji”

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu „Wyzwania Robotyzacji” organizowanym przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną. Platforma DBR77 jest partnerem tej konferencji już po raz drugi.

Dołącz do Nas!

Wyzwania Robotyzacji to spotkanie dedykowane jest dla entuzjastów nowych technologii , a przede wszystkim przedsiębiorców zainteresowanych robotyzacją, a także digitalizacją procesów biznesowych. Zapraszamy do rozmów kuluarowych z licznym gronem partnerów konferencji w tym Klaster ICT Interizon, Pirxon, Arsys, TeamViewer, Realwear a także IGUS, SPE Labs czy ControlTec – firmami, które odpowiedzą na pytania związane z robotyzacją i optymalizacją procesów.

Oprócz prelekcji dotyczących korzyści z automatyzacji procesów produkcyjnych, digitalizacji procesów oraz przykładów wdrażania robotyzacji w zakładach na uczestników czekają warsztaty z programowania robotów firmy IGUS oraz warsztaty dot. rozszerzonej rzeczywistości w digitalizacji procesów.

Wydarzenie zainauguruje wystąpienie dr Piotra Wiśniewskiego, CEO Platformy DBR77.

Kiedy? Gdzie?

Widzimy się już 13 czerwca w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, gdzie inspirujące rozmowy dają początek innowacyjnym rozwiązaniom!

Agenda wydarzenia

Zobacz, co organizatorzy przygotowali dla uczestników – AGENDA WYDARZENIA

Rejestracja

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu. Zarejestruj się już dzisiaj – REJESTRUJĘ SIĘ

Data publikacji: 5 czerwca 2023