Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

DBR77 na XVI Targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Targach Kielce za sprawą kolejnej edycji Targów STOM-TOOL to duża, europejska impreza branżowa poświęcona narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali.

W ramach targów, w drugim dniu wydarzenia, odbędzie się również seminarium „Przemysł 4.0: Technologie przyszłości”.

Przemysł 4.0 to jedno z najważniejszych haseł ostatnich lat. Co się za tym kryje i jakie korzyści może nam przynieść? Tym zagadnieniom będzie poświęcony cykl krótkich seminariów zorganizowanych przez SIMP Oddział w Kielcach i Targi Kielce.

Aby poznać opinie ekspertów na ten temat i od razu zobaczyć praktyczne zastosowania zaprosiliśmy do dialogu firmy wiodące w tych rozwiązaniach. Zapraszamy serdecznie do posłuchania jak również czynnego zabierania głosu.

29.03.2023, Sala konferencyjna E-3, pawilon E

Wstęp jest bezpłatny.

Link do wydarzenia -> https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/stom-tool

Podczas seminarium swoje wystąpienia będą mieli przedstawiciele takich firm jak:

1. Fanuc Polska (godz. 11:00)
2. Mahr Polska (godz. 11:30)
3. Sandvik Coromant (godz. 12:00)
4. DBR77 Robotics (godz. 12:30)
5. Siemens (godz. 13:00)
6. Mitsubishi Electric (godz. 13:30)
7. MST 4.0 sp. z o.o. (godz. 14:00)

W tym miejscu serdecznie zapraszamy na prelekcję dr Piotra Wiśniewskiego, CEO Platformy DBR77, którego wystąpienie będzie dotyczyło Ryzyka długu technologicznego w polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Wystąpienie ma na celu zwrócenie uwagi na istotny problem dotyczący zarządzania ryzykiem w nowoczesnym świecie. Autor podkreśla, że ryzykiem długu technologicznego nie jest korzystanie z nowych technologii, ale brak przygotowania do nowych wyzwań i zmian, jakie niesie ze sobą rozwój technologiczny. Całość wystąpienia ma na celu zachęcenie do aktywnego zarządzania ryzykiem i przygotowania się do zmian, które nieuchronnie nadejdą wraz z postępem technologicznym.

Zapraszamy

Data publikacji: 22 marca 2023