NCBR

DBR77 na Evertiq Expo w Krakowie

Kraków to jeden z najaktywniejszych ośrodków branży elektronicznej w Polsce, dodatkowo niewielka odległość od Katowic, gdzie znajdują się dziesiątki firm z branży elektronicznej, sprawia, że Evertiq Exopo jest jednym z największych i najważniejszych tegorocznych wydarzeń branży elektronicznej w południowej Polsce!

Dla kogo?

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się projektowaniem elektroniki i zainteresowanych jej zakupem.

Gdzie?

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

Kiedy?

14 czerwca 2023 09:00 – 16:00

AI i praktyczne ich zastosowanie w przedsiębiorstwie

Jednocześnie zapraszamy do wysłuchania wykładu dr Piotra Wiśniewskiego, CEO Platformy DBR77

12:35 – 13:05

„Praktyczne zastosowanie algorytmów AI w przedsiębiorstwie”

Galopujący postęp technologiczny wymusza na przedsiębiorstwach zmiany nie tylko w obrębie digitalizacji, ale także w obrębie nowego spojrzenia na metody i narzędzia wykorzystywane w prowadzeniu działalności biznesowej. Czas na przyjrzenie się tradycyjnym schematom w nowej odsłonie! O tym: ✔️ jak zrealizować proces 50% szybciej, 20% efektywniej i 30% taniej oraz podjąć optymalne decyzje w czasie rzeczywistym oraz ✔️ o nowych technologiach wykorzystywanych w biznesie, ✔️ korzyściach z wdrożenia algorytmów wspierających, ✔️ i metodologii Lean 4.0,

Program

Cały program wydarzenia – TUTAJ

Bliźniak cyfrowy i AI

Przyjdź do Nas i poznaj rozwiązania, jakie oferuje Platforma DBR77 w zakresie bliźniaka cyfrowego i algorytmów AI.

Bliźniak cyfrowy DBR77 to wirtualne odwzorowanie wszystkich elementów środowiska produkcyjnego (ludzi, maszyn, robotów itp.), czego celem jest zarządzanie danymi, wizualizacja, symulacja oraz optymalizacja wszystkich procesów w zakładzie, poprzez wykorzystanie algorytmów AI.

Algorytmy AI DBR77 to metody uczenia maszynowego, których celem jest wsparcie i odpowiednie pokierowanie procesami decyzyjnymi, realizowanymi w zakładach produkcyjnych oraz centrach logistycznych.

Dowiedz się więcej na temat naszego rozwiązania – POZNAJ BLIŹNIAKA CYFROWEGO

Data publikacji: 13 czerwca 2023