NCBR

DBR77 na Motosolution 2022 w Krakowie

W dniach 18 – 19 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Forum Motosolution – best practices w przemyśle motoryzacyjnym.

Organizatorzy – Automotive Suppliers.pl stworzyli przestrzeń dającą możliwość wysłuchania inspirujących wystąpień, networkingu i rozmów o sytuacji w branży motoryzacyjnej.

Tematów do rozmów i debaty było naprawdę wiele. W gronie ludzi branży, praktyków mogliśmy podyskutować o nowych realiach gospodarczych i geopolitycznych w jakich znalazł się przemysł motoryzacyjny w Polsce i na świecie.

Podczas MotoSolutions 2022 uczestnicy  mogli wziąć udział w panelu „Polska hubem elektromobilności” oraz w debacie „Sektor motoryzacyjny w nowych realiach gospodarczych i geopolitycznych„.

Swoją prelekcję na wydarzeniu wygłosił również CEO Platformy Robotów DBR77, Piotr Wiśniewski, opowiadając o transformacji digitalnej i jej wpływie na MŚP – prognoza kierunków rozwoju robotyzacji w Polsce.

Niezmiernie się cieszymy z uczestnictwa w wydarzeniu, które umożliwiło nam również zaprezentowanie naszego wirtualnego zakładu w VR.

Czym jest wirtualny zakład DBR77?

Platforma Robotów zaprojektowała i odwzorowała specjalnie pod tą okoliczność halę produkcyjną w świecie wirtualnym, co sprawiło, że każdy uczestnik wydarzenia mógł zapoznać się, jak na każdym etapie wygląda proces produkcyjny. Hala została zaprojektowana w Studio 3D, autorskim narzędziu online Platformy Robotów DBR77, które wykorzystuje technologię przeznaczoną do tworzenia najlepszych gier komputerowych.

Nasze Studio 3D – pozwala na odwzorowanie oraz symulację środowiska produkcyjnego inwestora, analizę operacyjną i finansową projektowanych rozwiązań oraz prezentację i wizualizację koncepcji digitalizacji i robotyzacji przygotowanej przez integratora.

W Studio 3D, wykorzystującym technologię głównie wykorzystywaną i rozwijaną w grach komputerowych, obydwie strony (Inwestor – Integrator) mogą w sposób łatwy, szybki i przyjemny w całości odwzorować pracę stanowiska produkcyjnego, linii czy magazynu wraz z pełną symulacją pracy ludzi, robotów, wózków itp. A to wszystko w trójwymiarowej przestrzeni.

Projekt zakładu produkcyjnego, stworzony w Studio 3D możemy z łatwością przenieść do technologii VR i AR, dzięki czemu wszelkie zmiany w zakresie digitalizacji, optymalizacji i robotyzacji możesz zobaczyć w wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości!

Więcej o naszym rozwiązaniu ->  TUTAJ

Data publikacji: 26 maja 2022