NCBR

Targi, targi i po targach_ DBR77 na ITM 2023

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej edycji targów ITM Industry Europe w Poznaniu. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było niezapomniane i pełne inspirujących doświadczeń.

Scena DBR77

Nasza Scena DBR77, która miała miejsce na imponującej powierzchni 300 metrów kwadratowych była to dla nas ogromnym wyzwaniem, niemniej udało nam się skumulować najnowsze technologie i wiedzę potrzebną do kompleksowej transformacji cyfrowej procesów firm produkcyjnych w jednym miejscu.

Fabryka Przyszłości

Fabryka Przyszłości, jedno z czterech obszarów SCENY DBR77, dostarczyła niezwykłych wrażeń, prezentując nowoczesne i zaawansowane roboty przemysłowe, coboty oraz roboty mobilne. Dzięki temu, każdy uczestnik mógł zobaczyć je w akcji i zdobyć cenną wiedzę na temat ich zastosowania poprzez nasz Marketplace.

Firmy, które zaprezentowały swoje rozwiązania: Fanuc, Kuka Polska, Yaskawa, Universal Robots, VersaBox, Inovatica AGV, RBS Robotics.

Strefa VR

Strefa VR i Bliźniaka Cyfrowego przeniosła nas w świat wirtualnej rzeczywistości, pokazując, jak ta technologia może wspomagać procesy produkcyjne. Wasze zainteresowanie analizą zakładu produkcyjnego w Omniwersum oraz możliwość testowania i optymalizacji linii produkcyjnej w środowisku wirtualnym były nieocenione.

Scena Mistrzów Innowacji

Scena Warsztatów i Prezentacji, miejsce, w którym mogliśmy zaprezentować światowe trendy w dziedzinie przemysłu 4.0 oraz nasze innowacyjne rozwiązania, nabrała wyjątkowego znaczenia dzięki udziałowi paneli stów z różnorodnych sfer biznesowych oraz naukowych. Ponad 50 prezentacji i 80 prelegentów, w tym prezesi i managerowie czołowych polskich firm, sprawiło, że scena DBR77  sprzyjała wymianie najlepszych praktyk i doświadczeń.

Networking

Strefa networkingowa okazała się idealnym miejscem na nawiązywanie kontaktów biznesowych i umawiania spotkań z klientami. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i otwartości możliwe było przeprowadzenie konkretnych rozmów o projektach oraz podzielenie się wiedzą z ekspertami partnerów strefy.

Krótka relacja

Cztery dni targów w „oku” kamery. Sprawdź relację przygotowaną przez ITM Industry Europe – RELACJA

Dziękujemy!

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy tworzyli doskonałą atmosferę targów ITM Industry Europe. Wasza obecność, aktywność i entuzjazm były kluczowe dla sukcesu tego wydarzenia.

Jednocześnie pragniemy Was serdecznie zaprosić na kolejną edycję targów ITM Industry Europe. Już teraz pracujemy nad przygotowaniem jeszcze bardziej fascynujących atrakcji i innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą na dalszą transformację cyfrową procesów produkcyjnych.

Razem tworzymy środowisko, w którym praca w zakładzie przemysłowym sprawia satysfakcję, a przedsiębiorstwa osiągają sukces. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie oraz czekamy na Was w kolejnym roku.

Umów się na spotkanie!

Nie udało Ci się z nami porozmawiać? Zainteresował Cię konkretny produkt i chcesz dowiedzieć się więcej? Nic prostszego. Umów się z Nami na rozmowę.
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Data publikacji: 6 czerwca 2023