Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

Szybki rozwój rynku e-commerce obserwowany jest od ponad dwóch lat I według większości badań rynkowych, ten trend będzie się pogłębiał. Według dokumentu opracowanego przez DHL Express, do 2025 roku około 80% interakcji pomiędzy biznesami wydarzać się będzie kanałami digitalnymi.

 

Pod nazwą Showroom, kryje się alternatywa do fizycznej wizyty klienta w sklepie czy zakładzie. Dzięki możliwości wiernego odwzorowania pomieszczeń, maszyn czy elementów, znajdujących się w prezentowanej przestrzeni, możliwe jest dokładne zaprezentowanie potencjalnym klientom i pracownikom jej wnętrza.

 

Aby umożliwić i ułatwić dostawcom robotów oraz maszyn wykorzystywanych w zakładach produkcyjnych prezentacje produktowe online, stworzyliśmy specjalną przestrzeń, w której z wykorzystaniem narzędzia jakim jest Studio 3D DBR77 można zaprezentować swoje rozwiązania szerokiej grupie klientów.

 

Jak to działa?

 

Showroom to przede wszystkim prezentacja maszyn i urządzeń w wirtualnym środowisku, idealnie odwzorowującym fizyczne warunki. Oprócz samej wizualizacji, połączonej z danymi technicznymi produktu, możemy też tworzyć symulacje i analizy porównawcze dla procesów z zastosowaniem rozwiązań producenta.

 

W ramach jednej przestrzeni, oprócz wizualizacji produktów, zgodnie z założeniami producenta oraz informacjami technicznymi o poszczególnych rozwiązaniach, istnieje możliwość umieszczenia dodatkowych materiałów związanych z działalnością firmy czy konkretnymi realizacjami.

 

Co konkretnie możesz umieścić w showroomie?

 

– Animowane modele 3D swoich produktów – każdy z elementów dostosowujemy do warunków Studio, zadajemy mu ruch i wizualizujemy rzeczywistą pracę obiektu

 

– Business case – czyli opis wykonanych realizacji, coś czym warto się podzielić się z potencjalnym klientem. Succes story Twojej firmy, które ma szansę przekonać osobę zainteresowaną, że to właśnie Twoje rozwiązanie jest odpowiednie dla jego potrzeb.

 

– Artykuły i dokumenty, które posłużą rozszerzeniu wiedzy

 

– Materiały wideo – np. przedstawienie zastosowań swoich produktów w różnych branżach

 

– Dokumenty do pobrania – katalogi czy szczegółowe specyfikacje swoich produktów

 

Showroom, dzięki umieszczeniu go w Studio 3D DBR77 jest możliwy do otwarcia w każdym miejscu na świecie! Wystarczy jedynie połączenie z internetem i dostęp do przeglądarki. Po spełnieniu tych podstawowych warunków, zaledwie jedno kliknięcie dzieli klienta od przejścia w wirtualną przestrzeń produktową.

 

ZOBACZ JEDNĄ Z NASZYCH REALIZACJI:

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej – umów się na spotkanie