NCBR

Zapraszamy do pobrania przewodnika, składającego się z 8 rozdziałów autorstwa 11 ekspertów, którzy podzielili się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie radzenia sobie z kryzysem i niestabilną sytuacją na rynku.

 

Przewodnik uwzględnia takie obszary tematyczne jak:

 

-> Przykłdowe rozwiązania, które możne zastosować przedsiębiorca z branży produkcyjnej, by przetrwać kryzys, wyjść z niego obronną ręką i wyprzedzić konkurencję;

 

-> Jak  ustrzec się przed dodatkowymi problemami, takimi jak powstawanie „złych” należności, trudności w gospodarowaniu zapasami czy skomplikowane zarządzanie łańcuchami dostaw?

 

-> Spodziewane efekty po wdrożeniu w firmie produkcyjnej rozwiązań informatycznych z zakresu optymalizacji, automatyzacji i robotyzacji i jak podejść do finansowania tego projektu.

 

W pierwszej części z zakresu robotyzacji w czasach kryzysu,  dr Piotr Wiśniewski, CEO Platformy Robotów DBR77 opowiedział o tym, jak roboty mogą pomóc przedsiębiorstwom produkcyjnym w czasie kryzysu. Jakie mity na temat robotyzacji są dość powszechne, mimo że nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością oraz w jaki sposób robotyzacja może pomóc firmom produkcyjnym przetrwać czas kryzysu?

 

Zapraszamy do letury -> POBIERZ RAPORT

 

Raport został przygotowany przez firmę SENTE, specjalizującej się w oferowaniu rozwiązań IT wspierających rozwój i wzrost efektywności biznesu.

 

#robotyzacja #raport #produkcja #kryzys #roboty