Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

Nowości na Platformie – aktualizacja maj 2024

Dzielimy się z Wami ekscytującymi nowościami w naszym Studiu 3D! Przez ostatnie miesiące nasz zespół pracował nad wprowadzeniem szeregu ulepszeń, które mają na celu jeszcze bardziej ułatwić Ci pracę i sprawić, że korzystanie z Platformy będzie przyjemniejsze i efektywniejsze. Oto, co znajdziecie wśród nowości na naszej Platformie (aktualizacja maj 2024):

Drzewko modeli

Wprowadziliśmy nowe drzewko modeli, a co za tym idzie nasza biblioteka modeli została gruntownie odświeżona! Dzięki konsultacjom z użytkownikami i naszym inżynierami stworzyliśmy bardziej intuicyjny podział między innymi na producentów oraz dodaliśmy nowe filtry, które ułatwią Ci znalezienie dokładnie tego, czego potrzebujesz. Teraz możesz przebierać w klasycznych kategoriach, takich jak roboty, maszyny czy transport, jeszcze sprawniej!

Wyszukiwarka manualna

To nie koniec ułatwień! Teraz możesz także skorzystać z naszej nowej wyszukiwarki manualnej, która pozwala na szybkie odnalezienie elementów po wpisanym haśle. Łatwo i szybko znajdziesz to, czego szukasz!

Intuicyjny podgląd szczegółów technicznych

Teraz możesz jeszcze szybciej sprawdzić szczegóły techniczne i parametry każdego z elementów! Wystarczy kliknąć ikonę ⓘ, a wszystkie informacje pojawią się w lewym dolnym rogu ekranu.

Twoje modele

Na liście naszych producentów znalazły się firmy, które już z nami współpracują. Nie widzisz tam modeli, które Cię interesują? A może chciałbyś, żeby znalazły się tam elementy Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jak dodać modele do biblioteki w Studiu 3D.

Nie możemy się doczekać, abyś sam mógł przetestować nową bibliotekę. Zaloguj się na Platformę DBR77 już teraz i sprawdź jak łatwo możesz znaleźć idealne modele do odwzorowania swoich procesów produkcyjnych i logistycznych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Życzymy owocnej pracy w Studiu 3D!

Zespół DBR77

Link do Platformy: zaloguj się

Czym jest nasz Marketplace? Zapoznaj się z rozwiązaniem: https://dbr77.com/automatyzacja-i-robotyzacja/

Przeczytaj również nasz artykuł: Platforma DBR77 – Twój kluczowy partner w obszarze marketplace B2B

Data publikacji: 13 maja 2024