NCBR

Nowości na Platformie – aktualizacja grudzień 2023

Drodzy Użytkownicy naszej Platformy,

Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Wami kolejnymi udoskonaleniami, które właśnie wprowadziliśmy na naszym Marketplace. Zespół DBR77 ciężko pracował, aby dostarczyć Wam jeszcze lepsze narzędzia i funkcje. Oto, co znajdziecie wśród nowości na naszej Platformie (aktualizacja grudzień 2023):

Rejestracja firm zagranicznych

Od dziś na Platformie można zarejestrować firmę zagraniczną. Rejestracja obejmuje indywidualny dla poszczególnych krajów identyfikator podatkowy i nr telefonu wraz z numerem kierunkowym.

Trial

Już teraz mają Państwo możliwość przetestowania naszego rozwiązania bez ponoszenia opłat. Uruchomiliśmy możliwość 14-dniowego trialu Bliźniaka Cyfrowego.

Specjalnie dla Integratorów:

Wprowadziliśmy nową funkcjonalność – możliwość dodawania wszelkich plików do oferty.

Zmiany w Bliźniaku Cyfrowym w ramach aktualizacji grudzień 2023:

System licencji

Wprowadziliśmy możliwość bezpośredniego zakupu, anulowania i wznowienia licencji Bliźniaka Cyfrowego. Dotyczy to zarówno pojedynczej licencji, jak i kilku różnych, w zależności od wykupionych pakietów. Ponadto, możliwe jest także przeglądanie szczegółów poszczególnych licencji. Dodatkowo, mogą teraz Państwo automatycznie fakturować płatności (również Klienci zagraniczni). Aktualizacji podlegała też możliwość edycji danych firmy do rozliczenia.

W zakładce Bliźniaka Cyfrowego

Bliźniaka mogą Państwo tworzyć dla konkretnej organizacji wraz ze szczegółowym jego opisem. Zawiera on także informacje o systemie uprawnień i ograniczeń dla pracowników organizacji. Od dziś w łatwy sposób możecie dodać nowych użytkowników do DT. Z łatwością też przyjdzie klonowanie, edytowanie i usuwanie scen oraz tworzenie z niej Wyzwania. 

W zakładce Organizacji

Od teraz mają Państwo możliwość zarządzania danymi firmy, jej subskrypcjami oraz fakturami.

Dodatkowo na Platformie wprowadziliśmy:

 • komunikaty z prośbą o potwierdzenie chęci wyjścia ze studia 3D. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy omyłkowe kliknięcie spowoduje przerwanie pracy bez uprzedniego zapisu zmian.
 • możliwość autozapisu co 10s w studio 3D.
 • możliwość usuwania elementów takich jak: wyzwanie – dot. Szkicu, rozwiązania i oferty,  które nie zostały zaakceptowane, Bliźniak oraz playground.
 • możliwość eksportu sceny wyzwania do Bliźniaka Cyfrowego,
 • przeniesienie zaproszeń do organizacji w top dashboardu,
 • poprawa bezpieczeństwa,
 • daty przy komentarzach w rozwiązaniu.

Oczywiście, wprowadziliśmy również jak zawsze drobne, jednak pożyteczne ulepszenia i korekty.

Poprawki wprowadzone w wersji v6.3.902:

 • Naprawiono błąd, który powodował, że operator nie załączał podświetlenia niebezpiecznego obszaru (layout).
 • Naprawiono błąd, który powodował, że przy połączeniu kilku punktów obszaru ze sobą nie tworzył się prawidłowo (blokowało to także możliwość zaznaczenia i edycji tego obszaru).
 • Naprawiono błąd, który powodował, że nie można było zaznaczyć elementów leżących na półkach przy dodawaniu do animacji.
 • Poprawiono przyciąganie do istniejących już punktów przy rysowaniu obszaru bez użycia 'Shift’ (czyli w trybie przyciągania do siatki).
 • Dodano opcje przyciągania punktu przy rysowaniu obszaru do kąta 90 stopni przy klikniętym Shifcie.
 • Dodano nowy przycisk 'Ctrl’ który przy rysowaniu wyłącza wszystkie punkty przyciągania.
 • Naprawiono błędne pozycje przy pierwszym starcie animacji na procedurach Mover i Transporter (wózki).
 • Dodano możliwość ustawiania brył prostych (i animowalnych) na paletach.
 • Poprawiono wyznaczanie ścieżki na skalowalnych przenośnikach taśmowych, od teraz ścieżka prowadzi przez całą długość taśmociągu.

Prosimy o zapoznanie się z nowościami i korzystanie z nich w pełni. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, sugestie lub potrzebujecie pomocy, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wasze opinie i uwagi są dla nas niezmiernie cenne i pomagają nam w ciągłym doskonaleniu naszej Platformy.

Link do Platformy: zaloguj się

Czym jest nasz Marketplace? Zapoznaj się z rozwiązaniem: https://dbr77.com/automatyzacja-i-robotyzacja/

Data publikacji: 1 grudnia 2023