NCBR

O digitalizacji w Europie na Digital X

Digitalizacja w praktyce jest wspólną inicjatywą i wspólnym celem w drodze do przyspieszenia cyfryzacji.

W dniach 20-21 września 2023 roku w niemieckiej Kolonii odbędzie się event organizowany cyklicznie przez firmę T-Mobile. Bez wątpienia zyskała ona status ważnej konferencji międzynarodowej, zogniskowanej wokół megatrendów i szeroko pojętych procesów digitalizacji. Tegorocznym hasłem wydarzenia jest  „Be digital. Stay human”.

Bycie „cyfrowym”

„Cyfryzacja pozwala tworzyć innowacje, pracować wydajniej i lepiej się ze sobą łączyć. Dostęp do informacji nigdy nie był łatwiejszy niż dzisiaj. Dzisiejsza technologia jest łatwiej dostępna i użyteczna dla każdego niż kiedykolwiek wcześniej. „Bądź cyfrowy” stało się dla nas mantrą tysiąclecia, ponieważ cyfryzacja w coraz większym stopniu determinuje nasze codzienne życie i nasze życie w ogóle” – tak o targach Digital X piszą sami organizatorzy.

I słowa te nie są oderwane od poruszanych zagadnień. Podczas wydarzenia osobowości świata biznesu i kultury, zwrócą uwagę na megatrendy – obszary tematyczne, które prezentują zmiany i prądy w branży, prowadząc je następnie w różnych kierunkach.

Przykładowo są to:

 • Connected Business
 • Security
 • Future of work
 • Sustainability & Responsibility

Nasza obecność na wydarzeniu

Na wydarzeniu obecny będzie także Zespół DBR77 Robotics, w tym:

 • Piotr Wiśniewski – Founder & CEO
 • Nina Różańska – Business Manager, odpowiedzialna za rozwój dostawców technologii w DBR77
 • Paweł Mroczkowski – COO

Z pewnością dla DBR77 Robotics to unikalna okazja, by:

 1. Zdobyć Wiedzę od Ekspertów: poznać najważniejsze postaci w dziedzinie digitalizacji, najnowsze osiągnięcia i kierunki rozwoju tej dziedziny.
 2. Nawiązać Kontakty: to idealna okazja do networkingu, a więc możliwość spotkania profesjonalistów z różnych branż, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i pomysłami.
 3. Odkryć Nowe Możliwości Biznesowe: Digitalizacja zmienia sposób, w jaki prowadzimy biznes. Digital X to miejsce, które pomoże nam odkryć nowe możliwości i strategie wzrostu.
 4. Poznać Najnowsze Technologie: Sprawdzimy, jakie nowości technologiczne mogą rewolucjonizować firmy.
 5. Inspiracja i Motywacja: Poznamy, jakie są najlepsze praktyki i case studies związane z digitalizacją, które mogą zainspirować nas do dalszego działania.

Szczegóły dotyczące wydarzenia: https://www.digital-x.eu/en

Informacja o naszej obecności na rynku niemieckim: https://dbr77.com/dbr77-otwiera-biura-w-niemczech/

Data publikacji: 14 września 2023