Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem,  że „polskim przedsiębiorcom do 2030 r. będzie się bardziej opłacało inwestować w robotyzację niż w pracowników„, czy też nie?

 

My nie opowiadamy się za żadną ze stron….ale będziemy musieli. Choćby na potrzebę tzw. debaty okfordzkiej, do której udziału Platformę Robotów DBR77 zaprosiła Fundacja Platformy Przemysłu Przyszłości.

 

Save the date: Płońsk, 20 września 2022 r.

 

Godz. 12.00

 

Rejestracja na wydarzenie: ZAREJESTRUJ SIĘ

Uwaga! Debatę będzie można również obejrzeć online!

 

LINK DO DEBATY -> OGLĄDAM

 

Ideą debaty oksfordziej jest dyskusja nad daną tezą, w oderwaniu od osobistych poglądów i od doświadczenia osób, tak by pokazać uczestnikom dwie strony danego problemu. Założeniem dla tej debaty jest także wywołanie ciekawej dyskusji, dotyczącej tematów robotyzacji, ale też dbania o rozwój pracowników.

 

W debacie udział wezmą dwa zespoły prowadzone przez Pawła Nowaka – Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platformy Przemysłu Przyszłości oraz Piotra Wiśniewskiego – CEO Platformy Robotów DBR77.

 

Drużyna DBR 77 wystąpi w składzie:
-> Piotr Wiśniewski (DBR77)
-> Mateusz Amroziński (Fanuc Polska)
-> Marcin Lewandowski (Tech-System)
-> Paweł Kaliński (DB77 Tax&Legal)

 

Drużynę FPPP będą reprezentować:
-> Paweł Nowak
-> Mariusz Hetmańczyk
-> Julian Malaka
-> Piotr Kaczmarek-Kurczak

 

Debatę poprowadzi Michał Lewandowski – ekspert FPPP.

 

O tym, która drużyna będzie bronić tezy, a która będzie przeciw dowiemy się na godzinę przed jej rozpoczęciem w wyniku losowania.

 

Bądźcie razem z Nami!

 

Debata odbywa się w ramach konferencji „Płońska Izba Gospodarcza dla rozwoju Przemysłu 4.0”  poświęconej przemysłowi przyszłości – zagadnieniom związanym z procesem cyfryzacji, z tworzeniem lokalnych ekosystemów innowacji (szczególnie w branży rolniczej) oraz wyzwaniom jakie niesie robotyzacja.

 

Agenda wydarzenia: TUTAJ