NCBR

Co to jest bliźniak cyfrowy i dlaczego jest tak ważny w przemyśle? 

Między innymi na te pytania znajdziesz odpowiedź w przygotowanym przez nas webinarium, podczas którego pokażemy Ci, dlaczego bliźniak cyfrowy jest kluczowym czynnikiem w optymalizacji twoich procesów produkcyjnych.  

Dowiesz się też, jak przeniesienie procesów do świata wirtualnego wpłynie na rozwój twojego biznesu oraz czym różni się Bliźniak Cyfrowy DBR77 od pozostałych rozwiązań dostępnych na rynku.  

Agenda: 

🟣bliźniak cyfrowy i jego rodzaje, 
🟣korzyści z wdrożenia bliźniaka cyfrowego w przedsiębiorstwie, 
🟣jak wykorzystać nowe technologie w procesie wdrażania cyfrowej transformacji w produkcji,
🟣jak wizualizacja i symulacja łączy świat wirtualny i fizycznym, stwarzając nowe możliwości? 
🟣Omniverse – wykorzystaj wirtualne światy rozszerzonej rzeczywistości w twoim przedsiębiorstwie.

Spotkanie poprowadzi dr Piotr Wiśniewski, CEO Platformy DBR77 oraz Sonia Morawska.

 

dr Piotr Wiśniewski – Doktor nauk o zarządzaniu, menedżer z wieloletnim doświadczeniem, autor, speaker konsultant. Dyrektor zarządzający z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami międzynarodowymi. Twórca modelu zarządzania wg koncepcji Hyperreality. Absolwent Harvard Business School. W 2009 r. obronił tytuł doktora nauk o zarządzaniu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Swoim doświadczeniem dzieli się jako wykładowca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz w ICAN Institute.

Założyciel pierwszej na świecie Platformy Robotów DBR77.com, której celem jest wspieranie robotyzacji oraz automatyzacja produkcji w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz umożliwiającej wykonanie efektywnej digitalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych, pod względem technologicznym i finansowym.

 

Sonia Morawska – Digital Twin Specialist – odpowiedzialna na sprzedaż, wdrożenie oraz rozwój projektów związanych z Bliźniakiem Cyfrowym na Platformie Robotów DBR77. Absolwentka studiów technicznych na Politechnice Warszawskiej. Posiada 6 lat doświadczenia w organizacji projektów szkoleniowych dla kadry zarządzającej, głównie w obszarze digital transformation oraz IT.

 

📅 Zapisz się już dziś!

Link -> ZAPISUJĘ SIĘ

#webinar #cyfrowyblizniak #digitaltwin #dbr77 #produkcja #newtech #technologie