Do ITM zostało tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NCBR
DBR77

DRD – droga rozwoju digitalnego

indywidualna startegia digitalizacji twojego zakładu produkcyjnego

Droga Rozwoju Digitalnego DRD to indywidualna karta strategiczna rozwoju cyfrowego . To również długoterminowy plan obejmujący całość aspektów kluczowych dla organizacji. Mapa rozwoju cyfrowego pozwoli i ułatwi przeprowadzenie Twojej organizacji od świata analogowego do świata cyfrowego, dzięki czemu zbudujesz plan uzyskania trwałej przewagi konkurencyjnej w zmiennych warunkach rynkowych.

BIG DATA – czujniki i AI

Nasz moduł Big Data to klucz do lepszego zrozumienia i zarządzania procesami w Twojej firmie. Dzięki zaawansowanym narzędziom analizy danych oraz naszym czujnikom, DBR77 pozwala na bieżące monitorowanie i optymalizację działań produkcyjnych oraz logistycznych. Nasze rozwiązania działają w chmurze, umożliwiając szybką i bezpieczną walidację oraz prezentację informacji, które są niezbędne do zwiększenia efektywności operacyjnej i adaptacji do dynamicznych zmian rynkowych. Wykorzystaj nasze innowacyjne podejście do danych i przekonaj się, jak możesz poprawić wydajność swojej firmy.

BLIŹNIAK CYFROWY – wizualizacja i symulacja

Bliźniak cyfrowy DBR77 to wirtualne odwzorowanie wszystkich elementów środowiska produkcyjnego (ludzi, maszyn, robotów itp.), czego celem jest zarządzanie danymi, wizualizacja, symulacja oraz optymalizacja wszystkich procesów w zakładzie, poprzez wykorzystanie algorytmów AI.

MARKETPLACE – autmatyzacja i robotyzacja

Automatyzacja i robotyzacja Twojego przedsiębiorstwa jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Skorzystaj z najnowocześniejszego rozwiązania na rynku, jakim jest Platforma DBR77. To jedyne na świecie miejsce, które łączy zakłady produkcyjne poszukujące sposobu na robotyzacją czy automatyzacją działań produkcyjnych z dostawcami technologii (tzw. Marketplace).

Katarzyna Marszałkiewicz
DBR77
DBR77

Katarzyna Marszałkiewicz
Country Commercial Manager

Katarzyna Marszałkiewicz

Dorota Drzewiecka
Business Development Manager

DBR77