Szukasz sposobów pozyskiwania funduszy na robotyzację bądź automatyzację swojego przedsiębiorstwa? Świetnie się składa!

 

Zapraszamy na webinar dotyczący przyszłości dotacji unijnych i nowych kierunków rozwoju dla firm.

 

Wraz z Anną Tomajczyk z Lech Consulting Sp. z o.o. porozmawiamy m.in. o nowościach i zmianach, jakie nastąpią w nadchodzących latach i na jakie inwestycje zostaną przeznaczone pieniądze.

 

 

Kiedy? 16 grudnia 2021
O której? 11.00 – 12.00
Gdzie? Patforma Linkedin -> DOŁĄCZAM DO WYDARZENIA

Agenda spotkania

1.      Zmiany i nowości w funduszach UE na lata 2021-2027 – wprowadzenie.
2.      Dofinansowanie na transformację cyfrową, robotyzację i automatyzację – dążenie do Przemysłu 4.0.
3.      Dotacje „szyte na miarę” – czyli zaplanuj cały, kompleksowy projekt z modułów wsparcia, które są potrzebne w Twojej firmie.
4.      „Zielone” przedsiębiorstwa, czyli jak być prośrodowiskowym za pieniądze z UE.
5.      Szerszy krąg przedsiębiorstw mogących starać się o wsparcie.
6.      Wyższe poziomy dofinansowania i uproszenie procedur.
 
 
Piotr Wiśniewski – dyrektor zarządzający Grupy DB77 z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami międzynarodowymi, absolwent Harvard Business School oraz doktor nauk o zarządzaniu. Współpracuje z ICAN Institute oraz wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od 2016 roku rozwija grupę Spółek DB77, która zajmuje się optymalizacją procesów w organizacjach produkcyjnych oraz usługowych, a także robotyzacją produkcji. Jest także założycielem pierwszej na świecie Platformy Robotów DBR77, której celem jest wspieranie robotyzacji oraz automatyzacja produkcji w przedsiębiorstwach.
 
Anna Tomajczyk  jest Team Managerem w Lech Consulting Sp. z o.o., gdzie zarządza Działem Sektora Publicznego i Działem Sektora Biznesowego. Od 13 lat w Lech Consulting, a od 10 lat na stanowisku managera działu sektora biznesowego. Jest ekspertem ds. rozwoju biznesu i projektów badawczo-rozwojowych. Wspólnie z zespołem specjalistów realizuje kilkadziesiąt projektów rocznie, z czego ponad 500 otrzymało już dotację. Jest również członkiem zespołów badawczych w innowacyjnych projektach B+R.