Platforma DBR77

Platforma Pracy Robotów DBR77.com to firma powstała jako spin off spółki DB77 Consulting, która od lat prowadzi na rynku europejskim projekty związane z optymalizacją procesów produkcyjnych głównie dla rynku automotive. Od 2018 roku zespół Platformy DBR77.com zajmuje się wprowadzaniem robotów na linie produkcyjne w modelu Robot as a Service. Jako zespół wywodzący się z produkcji komponentów samochodowych doskonale rozumiemy, jak organizować produkcję oraz jak instalować roboty w sposób ekonomicznie uzasadniony.

Platforma DBR77.com rozwiązuje kluczowe problemy ograniczające robotyzację procesów produkcyjnych. Są to:

  1. Brak kompetencji technologicznych w zakładach produkcyjnych.
  2. Awersja przed ryzykiem inwestycyjnym związanym z robotyzacją.
  3. Asymetria dostępu do informacji potrzebnych do robotyzacji stanowisk w sposób opłacalny ekonomicznie

Platforma DBR77.com oferuje zakładom produkcyjnym dostęp do:

  • możliwości projektowania zrobotyzowanych stanowisk, przy wykorzystaniu algorytmów AI, których celem jest wsparcie w wyborze optymalnych operacyjnie i ekonomicznie rozwiązań technologicznych;
  • dostęp do certyfikowanych firm instalatorskich, które gwarantują wdrożenie i nadzór pracy robota w prawidłowy sposób;
  • pracy robota na linii produkcyjnej w formule RaaS.

Dzięki oferowanemu przez Platformę DBR77.com modelowi świadczenia usługi, wszystkie przedsiębiorstwa produkcyjne – bez względu na ich wielkość, branżę, lokalizację czy dostęp do technologii i specjalistów – mogą wykorzystać roboty na swoich liniach produkcyjnych. Kluczem do sukcesu platformy DBR77.com jest usprawnienie przepływu informacji między kluczowymi stronami, potrzebnymi dla wprowadzania robota na linię produkcyjną w sposób rentowny, tj:

  • Klienta (zakład produkcyjny),
  • Instalatora (firmy instalującej robota),
  • Dostawcy robota i wyposażenia dodatkowego.

Model oparty na usługach pozwala firmom czerpać korzyści z pracy robota, takie jak: stabilność kosztów, długie godziny pracy, brak przerw i stabilność procesu, bez konieczności ponoszenia znacznych inwestycji gotówkowych i kosztów wdrożenia. Koncepcja RaaS jest obecnie szybko rozwijającą się usługą i dotyczy głównie procesów biurowych – model DBR77 dotyczy stanowiska pracy produkcyjnej.

Instalatorzy

Weź udział w ekscytujących projektach

Przedsiębiorcy

Potrzeubjesz niezawodnego pracownika?

Rozpocznij przygodę już dziś!

Skontaktuj się z nami już teraz, a my pomożemy Ci wdrożyć innowacyjną technologię robotyzacji w Twojej firmie!