NCBR

Fabryka Przyszłości DBR77 na ITM Industry Week

Fabryka Przyszłości

Fabryka Przyszłości to specjalna strefa przygotowana przez Platformę DBR77, która zostanie zaprezentowana na ITM Industry Europe i która to z pewnością przyciągnie uwagę wielu uczestników konferencji. To w niej, na żywo, będzie można zobaczyć i poznać najnowocześniejsze i zaawansowane roboty przemysłowe, coboty oraz roboty mobilne.

W Fabryce Przyszłości DBR77 będzie można zobaczyć roboty przemysłowe wszystkich czołowych globalnych producentów. Będą one prezentowane w różnych aplikacjach, aby pokazać ich uniwersalność i różnorodność zastosowań. Ponadto, zaprezentujemy technologie robotów mobilnych, które umożliwiają im swobodne poruszanie się po hali produkcyjnej, a także marketplace DBR77.

Eksperci robotyzacji

Jednym z największych atutów Fabryki Przyszłości to możliwość kontaktu z ekspertami w obszarze robotyzacji. Osoby, które odwiedzą tę strefę, będą mogły porozmawiać z doświadczonymi specjalistami i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania związane z robotami przemysłowymi.

Dla wielu uczestników konferencji nic nie jest tak inspirujące jak fizyczny kontakt z działającym robotem. Właśnie dlatego Fabryka Przyszłości to idealne miejsce dla tych, którzy chcą zobaczyć, jak działa robot i do czego może służyć.

Dzięki tej przestrzeni każdy będzie mógł zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie robotyzacji i zacząć myśleć o ich wykorzystaniu w swojej firmie.

Bilety

Obierz darmowe wejściówki TUTAJ

Weź udział w bogaty programie wydarzeń targów skierowanych zarówno do dużych firm produkcyjnych, jak i średnich i małych przedsiębiorstw.

Skorzystaj z wiedzy kluczowych ekspertów!

Data publikacji: 11 maja 2023