„Nowy ład w bezpieczeństwie maszyn” – Piotr Wiśniewski i Angelika Ciecierska zapraszają na spotkanie online, w ramach Safety First Academy by Troax
Dlaczego poruszamy takie zagadnienie?
Ponieważ liczne regulacje prawne i trudności z ich zrozumieniem sprawiają, że wśród wielu firm popularne są szkodliwe ich interpretacje. W zwiazku z tym podczas webinaru poruszymy takie zagadnienia jak:
- Kiedy maszyna po modernizacji wymaga ponownej certyfikacji?
- Definicja Istotnej modyfikacji wg rozporządzenia ws. produktów maszynowych – skutki.
- Rola jednostki notyfikowanej w procesie zapewnienia zgodności maszyn – dziś i po zmianach.
- Nowa definicja maszyn szczególnie niebezpiecznych.
- Nowe technologie pod skrzydłami rozporządzenia ws. produktów maszynowych.
REJESTRACJA NA WYDARZENIE -> TUTAJ
Angelika Ciecierska
Założycielka TESMA Bezpieczeństwo maszyn, firmy specjalizującej się w Audytach bezpieczeństwa, oceny ryzyka i potwierdzania zgodności maszyn z obowiązującymi wymaganiami. Reprezentuje Safety First Academy by TROAX. Współzałożycielka portalu https://ocena-ryzyka.pl/, jedynego miejsca w sieci, gdzie znajdują się najnowsze informacje dotyczące bezpieczeństwa maszyn. Wspiera producentów i użytkowników w procesie oceny zgodności maszyn z dyrektywami nowego podejścia tj. dyrektywa maszynowa 2006/42/WE, dyrektywa narzędziowa 2009/104/WE, dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/UE. Pomaga przy projektowaniu, budowaniu, modernizacjach maszyn i linii produkcyjnych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc szkolenia, konsultacje oraz prelekcje podczas branżowych konferencji. Pisze artykuły do czasopism m.in. do SUR, ATEST. Wspierała firmy m.in. takie jak: EATON, Brembo , Saint-Gobain, SAPA, Valeo, Grupa Żywiec, Kirchhoff, Royal Canin, TRW, Intersnack.
dr Piotr Wiśniewski
Ekspert zarządzania i automatyzacji procesów w przedsiębiorstwach. Dyrektor zarządzający Grupy DB77 z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami międzynarodowymi. Absolwent Harvard Business School. Doktor nauk o zarządzaniu. Ekspert ICAN oraz wykładowca Uniwerystetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 2016 roku rozwija grupę Spółek DB77, która zajmuje się optymalizacją procesów w organizacjach produkcyjnych oraz usługowych, a także robotyzacją produkcji. Założyciel Pierwszej na świecie platformy robotów DBR77.com, której celem jest wspieranie robotyzacji oraz automatyzacja produkcji w przedsiębiorstwach. Przez pięć lat pełnił rolę CEO Maflow Group – międzynarodowej firmy branży automotive gdzie był odpowiedzialny za globalną strategię i działania operacyjne, finansowe i sprzedażowe. Za przeprowadzoną z sukcesem restrukturyzację firmy Piotr Wiśniewski zdobył nagrodę TOP Manager Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego.
Recent Comments