Dlaczego DBR77

DBR77.com planuje stać się największą na świecie platformą robotów przemysłowych dedykowaną dla procesów produkcyjnych i opartą na subskrypcji oraz rozwiązaniu Cloud-Enabled. DBR77.com staje się innowacyjnym marketplace’m o zasięgu globalnym, którego zadaniem jest połączyć ekonomicznie, w sposób efektywny, dostawców i instalatorów robotów z konstruktorami oraz klientami. Absolutnie nowatorski dla tego sektora biznes model – Robot as a Services (RaaS), który jest wbudowany w Platformę DBR77, gwarantuje skuteczne zamówienie i wdrożenie robota na stanowisku pracy, a tym samym obniżenie bariery wejścia i kosztów serwisowych producenta.

Wraz ze wzrostem platformy, będziemy w stanie wdrożyć silnik oparty na sztucznej inteligencji, który dostarczy zaawansowane rozwiązania robotów wspierane szeroką gamą “big data” i analiz algorytmicznych. Umożliwi to naszym klientom outsourcing w ekonomicznie opłacalny sposób nawet bardziej złożonych obszarów procesów produkcyjnych.

Dzięki wewnętrznym zasobom DBR77.com wdrożył już pierwsze stacje robocze w zakładach produkcyjnych zgodnie z paradygmatem Robot-as-a-Service (RaaS) i ma duży wachlarz nowych projektów na etapach projektowania i wdrażania z innymi klientami. Naszą wizją jest stać się „Salesforce.com of Industrial Robots”.

Platforma ma potencjał na zrewolucjonizowanie przemysłu robotyki oraz funkcjonowania przedsiębiorstw produkcyjnych. Podobnie jak świat IT odszedł od dostarczania oprogramowania jako pudełka do formuły SaaS, tak w kolejnym kroku dostawa usług pracy robotów stanie się powszechną formą świadczenia pracy na stanowiskach produkcyjnych.

Naszą misją jest automatyzacja przyszłości i zapewnienie bezproblemowego dostępu do ekosystemu robotyki. Wykorzystanie robotów w procesach produkcyjnych jest sposobem na radzenie sobie z presją płacową i na bardziej efektywne wykorzystanie kapitału ludzkiego, a tym samym na przetrwanie na konkurencyjnym rynku.

Rozpocznij przygodę już dziś!

Skontaktuj się z nami już teraz, a my pomożemy Ci wdrożyć innowacyjną technologię robotyzacji w Twojej firmie!