Cykl warsztatów: przedsiębiorstwa w obliczu cyfrowej transformacji

Cyfrowa transformacja i wprowadzane przez nią technologie stają się częścią nowej strategii firm. Tym samym procesy biznesowe przenoszą się masowo do świata wirtualnego.

 

12 marca 2021 r. godz. 12:00
Zapraszamy na ostatnią część szkolenia, na której poznasz procesy pracy na Platformie – SaaS

Podczas spotkania dowiesz się Między INNYMI:

  • Czym jest SaaS (Software as a Service)?
  • Jak wbudować SaaS w platformę?
  • Jakie są procesy pracy na platformie?
Dołącz do nas i poznaj z nami moc cyfrowej transformacji!

12.03.2021, godz. 12:00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NASZ EKSPERT:

Piotr

dr Piotr Wiśniewski

Doktor nauk o zarządzaniu, menedżer z wieloletnim doświadczeniem, autor, speaker konsultant. Od 2016 roku rozwija grupę Spółek DB77, która zajmuje się optymalizacją procesów w organizacjach produkcyjnych oraz usługowych, a także robotyzacją produkcji na terenie Europy oraz Azji. Założyciel Pierwszej na świecie Platformy Robotów DBR77.com, której celem jest wspieranie robotyzacji oraz automatyzacja produkcji w przedsiębiorstwach, które nie byłyby w stanie zrobić tego samodzielnie. Twórca modelu zarządzania wg koncepcji Hyperreality. Absolwent Harvard Business School. W 2009 r. obronił tytuł doktora nauk o zarządzaniu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

NASZ GOŚĆ:

9epdftym

Szymon Niemczura

Współzałożyciel globalnych przedsięwzięć takich jak Codewise.com, Kontakt.io oraz Talent Alpha – platformy SaaS, która zmienia sposób w jaki przedsiębiorstwa na całym świecie mierzą i zarządzają talentami technicznymi dzięki skutecznej wymianie doświadczeń technologicznych. Na podstawie szerokich doświadczeń opowie w jaki sposób zadbać o zaspokojenie potrzeb klienta w nowym wymiarze Software as a Service i jak skutecznie wdrożyć taki proces na platformie.

Następne wydarzenia: 26.02.2021 oraz 12.03.2021, godzina 12:00

Współorganizatorzy:

Db77tlo
Automotivesuppliers.pl Logo
Mauricz Lp
Logo Sqda Duze P0yw241a4brrn5ibug3ewjendo44y7x7106w2hwqda
Arche Logo Rgb Blue Trans Xl
Iph