Konkurs
Weź udział w konkursie

Platforma Robotów DBR77 to także miejsce gdzie, można zmierzyć się z najlepszymi specjalistami w zakresie projektowania i konstruowania stanowisk produkcyjnych i nie tylko. Jeżeli chcesz wykorzystać swoje doświadczenie oraz wiedzę, zapraszamy do konkursów organizowanych razem z Partnerami Platformy DBR77.

Przykłady konkursów w których może wziąć udział
Poniżej prezentujemy przykłady konkursów, w których możesz wziąć udział
1.

„Konkurs na najbardziej innowacyjne rozwiązanie automatyzacji i robotyzacji linii produkcyjnej”

Wykorzystaj swoją wiedzę i umiejętności w projektowaniu – odpowiedz na Nasze wyzwanie! Zdobądź nowe doświadczenie i rozwijaj razem z Nami swoje pasje.

2.

„Konkurs na najdokładniejsze odwzorowanie stanowiska w Studiu 3D DBR77”

Sprawdź siebie i swoje możliwości.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w projektowaniu stanowisk, zapraszamy Cię do naszego konkursu. Pochwal się swoją najlepszą realizacją i sprawdź, jak możesz ją odwzorować w naszym Studiu 3D. Po przygotowaniu takiego stanowiska, dzieli Cię tylko krok od cyfrowego bliźniaka!

3.

„Konkurs na przygotowanie bezpiecznego rozwiązania stanowiska, uwzględniającego wszelkie normy bezpieczeństwa”.

W oparciu o swoje doświadczenie stwórz kompleksowe rozwiązanie uwzględniające wszystkie zasady bezpieczeństwa pracy. Dzięki naszym Partnerom, oferujemy możliwość konsultacji Twojej koncepcji z najlepszymi specjalistami. Współpracujemy m.in. z Tech – System, Apa Group, Versabox. Rozwiń razem z Nami swoje kompetencje.

Nagroda 1
Nagroda 2
Nagroda 1
Konkurs
Nagrody w konkursie

W naszych konkursach każdy ma szansę na zwycięstwo. Liczą się najlepsze rozwiązania. Możesz liczyć nie tylko na satysfakcję z wygranej, ale również na nagrody rzeczowe. Obserwuj Nas i bądź na bieżąco z Wyzwaniami, które dla Ciebie mamy!

Akademia
Akademia DBR77 – ucz się od ekspertów z pasją.

Platforma DBR77 zrzesza wielu specjalistów różnych branż oraz różnych specjalizacji, z których większość gotowa jest dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniami.

Zobacz więcej